efwis
6 Takipçi
En rahat ayakkabi derimod

Gecen ay #optimum outlet #derimod mağazasına uğradım orda çakışan Salih arkadaş bana o kadar çok yardımcı oldu ki hem modellerde Hem de iyi seçim yapmam da fiyatlarda zaten baya iyiydi 280 tl ayakkabıyı ben 125 el ye aldim yüzde yüz deri ve mükemmel rahatlikta açıkçası çok beğendim burdan da arkadaşa teşekkür etmek isterim


10 Yorum

ozgunogut
4 Takipçi

#Derimod kislik botlari guzel indirime girmis diyorlar. Haftasonu bende derimod magazasina ugrayacagim ve bot alacagim.

efsundum
8 Takipçi

Derimod dan Geçen sene bir siyah deri ceket almıştım sezon sonunda o kadar kaliteliki çok sık giymeme rağmen Yeni gibi duruyor bir de üstüne #derimod derisi de eklenince ne terletiyor ne de üşütüyor ben de sevdim derimod markasını

efsundum
8 Takipçi

Derimod dan Geçen sene bir siyah deri ceket almıştım sezon sonunda o kadar kaliteliki çok sık giymeme rağmen Yeni gibi duruyor bir de üstüne #derimod derisi de eklenince ne terletiyor ne de üşütüyor ben de sevdim derimod markasını

elifates
4 Takipçi

Her kis oldugu gibi bu kis ayi da #Derimod magazalarinda civil cicil oluyor ve bende en cok derimod cantalarini begeniyorum.

kenanbulamac
3 Takipçi

#Derimod ayakkabilari cok saglam Kaliteli ama ben daha cok derimod ceketlerini takip ediyorum ve ilk indirimde bir tane alicam kendime derimod deri ceketlerden.

ranacan
6 Takipçi

#Derimod 2 sene önce çok sağlam güzelim çizmelerimi aldığım yer. bir daha öyle güzel bir çizme karşıma çıkmadı orada.Bu aralar kafayı deri cekete taktım , fiyatının biraz daha düşsün alcam.

#Derimod kemerlerini çok beğeniyorum aynı zamanda #derimod markası uzerine tanimiyorum. Yılda en az 2 kere cuzdan kemer aldigim icin iyi takip ediyorum markaları.

sevvalcam
0 Takipçi

#Derimod alışveriş yapacaksınız sezon dışında alış veriş yapın derim daha mantıklı Hem ayakkabı da hem de kaban ve mont gibi şeylerde özellikle sezon sonra da ben takip ediyorum #derimod ayakkabılarını mağazadan direk de bakıyorum daha ekonomik oluyor.

ugurislakci
0 Takipçi

Asinda #Derimod outlet online sayfasina ayakkabi bakmak icin girmistim ama indirim ve kampanyalar sayfasinda ki derimod deri ceketi gorunce ayakkabi aklimdan ucup gitti. Allahtan ki benim bedenimden hala vardi ve hic beklemeden vizon rengi deri ceketin siparisini verdim. Simdi ceketimin gelmesini bekliycem sabirsizlikla.

baharmhj
1 Takipçi

#derimod outlet magazası var #optimum da bayılıyorum her gittiğimde acaba bu sefer hangi ayakkabıyı alsam diye kendimi yiyiyorum ama her zaman almıyorum tabiki çok uygun fiyatlar oluyor hem de tamamen deri olan ürünlerde varsa yakınlarda ugrayın derim

İlgili markaya ait diğer içerikler

Derimod
Derimod
44 Takipçi

1974 yılında deri ile modayı birleştirmek amacıyla kurulan Derimod, derinin asaletini günün çizgilerine taşıyarak, yepyeni bir yaşam stili ve zarafet anlayışının da ilk temsilcisi oldu.ürkiye’de deri ile modayı bütünleştiren ilk marka olan Derimod, 40 yıldır sektöründe ilklerin öncüsü olmaya devam ediyor.