Tatlı krizlerim için çözümüm Magnum mini
Dondurmayı çok seviyorum ama magnumu daha çok seviyorum.Her çeşidini de beğeniyorum.Magnum ağır bir dondurma sizi bitirdiğinizde doyuma ulaştırabiliyor ama ben 2.yi bile yemek istiyorum diğer lezzetlerde aklım kaldığı için.İşte bunu magnum mini ile çözebildim her birinden azar azar.Hem çok yememiş oluyorum hem farklı lezzeti de yiyebiliyorum tavsiye ederim.Yaz geldiğine göre artık buzlukta magnum minilere yer açmalı.


11 Yorum

volkantlc
1 Takipçi
bi magnum fazla, bi mini magnum da az oluyor maalesef. bunun bi ortasını daha üretmeleri gerek
ozoz
201 Takipçi
bir dondurma ancak her 10 kişiden 7 si tarafından #Algida sayesinde bu kadar sevilir o 3 kişi zaten dondurma sevmediği için
sevalbulcaz
0 Takipçi
Bayiliyorum magnuma ben ve markete gittigimde 6’li olan mini magnum paketlerden alip dolabima atiyorum.
alio
0 Takipçi
her akşam bir paketi bitiyor bunların bizim evde. büyüklerindense daha lezzetli geliyor bunlar bize.
esmasare
179 Takipçi
biz evde ailece #Magnum sevenlerdeniz böyle bir lezzet eskiden tekli alırdık şimdi daha ekonomik mini çoklu paket ile dondurma efsanesine doyuyoruz
Bende tek magnumla doyamayanlardanım illa 2 tane yiyeceğim ve favorilerim beyaz çikolatalı ve bademli olanlar. Özellikle bademli olan beni benden alıyor kendime hakim olmasam heralde 3 tane falan rahat yerim iftardan sonra bugün yiyeyim mesela;)
evrimguler
4 Takipçi
Algida Magnum bence dondurma değil bambaşka bir lezzet ya ben öle 2-3 tane yiyemiyorum ağır geliyor ama 1 tane yiyorum ve oldukça büyük haz alıyorum tüm tatlı isteğimi bastırmış oluyorum.
saresenocak
7 Takipçi
Mmmmm bayılırım magnum double çikolataya ya o nasıl enfes bir tattır özellikle iftardan sonra serin serin süper oluyor algida dondurma konusunda çok başarılı bence paket dondurmayı onun kadar iyi yapan henüz yok.
hhakans
2 Takipçi
Çok ağır bir dondurma ama kesinlikle vazgeçemem her çeşiti birbirinden güzel. denemeyen varsa mutlaka denesin kesinlikle pişman olmaz.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Magnum
Magnum
26 Takipçi
Yıllar boyunca çeşitlerini çoğaltan Magnum, farklı lezzet deneyimleri ile 1994’ten bu yana Türkiye’nin “şımartan” markaları arasında en üst sırada yer alıyor.