Logitech g430
Mükemmel bir kulaklık.oyunlarda düşmanın hangi yönden yaklaştığını usttemi alttami olduğunu çok rahat anlıyorsunuz.7.1 surround çok başarılı.Ürün win10 ile uyumlu.üründen tam Performans alabilmek için logitech in sitesinden Logitech gaming software yazılımini indirin.Yazılım cihazı otomatik tanıyor.


7 Yorum

saadetaksoy
0 Takipçi
Bende şirkette logitech mause kullanıyorum ve gayet memnunum bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım ama oyun oynamadığım için oyunlardaki performansını hiç bilemiyeceğim.
hhakan
2 Takipçi
Bugün almama rağmen eski kulaklığımla olan farkı anında hissettiriyor. Özellikle 7.1 Desteği olması ve çok ergonomik olması oyuncular için bi güzellik. Uzun süreli kullanımda da hafif olduğu için ağrı vs şeyler yapmıyor. +1 Tavsiye ederim.
bsurak
0 Takipçi
Oyun içerisinde ses kasma çok güzel. Müzik olarak basları ve ses kalitesi tizler de dahil olmak üzere çok güzel bir ürün. kesinlikle tavsiye ediyorum.
eefe
4 Takipçi
Sesi beklediğim gibi fazla gelmese de bas ve tiz oranı çok iyi ve güzel bir şekilde ayarlanıyor olması bir avantaj. oyun içindeki performansı gayet iyi tavsiye ederim bir de yanında yine aynı markanın G402 mouse alın çok iyi takım oluyor.
eefee
0 Takipçi
Bende kullanıyorum ve dediğiniz kadar var kulaklık. yeni kullanmaya başladım önceki kullandığıma göre kat kat iyi bir performans alıyorum bu kulaklıktan. fiyatına göre en iyi ve en kaliteli kulaklık.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Logitech
Logitech
33 Takipçi
Logitech İnternational S.A. İsviçre merkezli olan Amerikan Bilgisayar ve dijital platform parçaları üreticisidir. Şirket, bilgisayarlar için çevresel aygıtlar gibi ürünler geliştirmekte ve pazarlamaktadır.