ecemporsak
2 Takipçi
Buse Varol Kimdir

Surpriz bir sekilde Alisan ile nikah masasina oturan Buse Varol son gunlerde magazin ve sosyal dunyanin ne cok konusulan ismi olmaya basladi. Katildigi programlar da yaptigi konusmalar ve sosyal medya paylasimlari ile de bir anda gundeme oturdu. 2012 yilinda katildigi miss Turkey yarismasinda aldigi derece ile bir anda onu acildi ve ilk olarak Tozlu yollar dizisi ile basladi macera ve daha sonra da Arka Sokaklar da polis memuresi Yasemin olarak Hafizalara kazindi.


9 Yorum

srpcrn
2 Takipçi

Alişan'ı sevmezdim valla bu Buse Varol sayesinde adam bana sempatik gelmeye başladı. Buse işi biliyor ayrıca gayet yetenkli ve sevimli umarım evlilikleri uzun ömürlü olur.

asil
0 Takipçi

Alişan düzgün karakterli bir sanatçı bu zamana kadar hiç aşırı bir davranışını görmedik. Buse Varol'da hem çok güzel hem de hanımefendi bir duruşu var bence güzel bir çift oldular umarım çocuklarıyla birlikte ölene kadar evli kalırlar.

cicooo
267 Takipçi

güzel bir kız yüzü sürekli gülüyor Alişan ile de güzel bir çift oldu umarım bebeklerini de sağlıkla kucaklarına alırlar

aslibey
2 Takipçi

Bana da davranışları özellikle #alişan ile evlendikten sonra çok fazla yapmacık geliyor instagramda koyduğu çoğu resimde bunun bir göstergesi bence buse varol için

aysinseker
3 Takipçi

Bu kızı İngiliz kraliyet ailesinin gelini Kate Middleton'a benzeten bir tek ben miyim acaba asil bir duruşu var ama bazı hareketleri ile o asaleti kaybediyor bence hoppidik hareketleri bırakıp biraz daha hanımefendi bir duruş sergilemesi gerekiyor..

feysikayacik
0 Takipçi

Acikcasi ben Arka Sokaklar dizisinden biliyorum hanimefendiyi ve oyunculugunu kendini cok begeniyorum.

esmasare
179 Takipçi

cici bir kız samimi gibi de Allah yollarını aydınlık etsin bebekleri de yakında gelecek tam aile olacaklar

efsane
178 Takipçi

güler yüzlü bir kız bence yakışıyorlar da birbirlerine hızlı bir evlilik oldu belki ama oldu yani

İlgili markaya ait diğer içerikler