eakcay
3 Takipçi
THY engelli hizmetleri

Dün engelli babamı memlekete gönderdik. Tekerlekli sandalye kullanıyor ve rahatsızlığından beri ilk kez uçağa binecekti. THY'den bilet aldıktan sonra arayıp özel hizmet talebinde bulunduk. check-in işleminden sonra bir görevli aldı ve uçağa kadar bindirdi. yine indikleri şehirde aynı şekilde bir görevli gelip çıkışa kadar götürdü. Yalnız bize değil, hasta ve yaşlı herkese bu hizmeti sunuyorlar. Tüm bu işlemleri hiçbir ücret almadan, hiçbir zorluk yaşatmadan yaptıkları için Türk Hava Yolları'na çok teşekkür ediyoruz.


11 Yorum

yahyakemal
0 Takipçi

THY'ları gerçekten işini en iyi yapan hava yolu şirketi okuduklarıma hiç şaşırmadım aksini yapsalardı işte o zaman şaşırırdım. Bu yüzden işte bende tüm ucuşlarımda Thy'larını kullanıyorum.

Bu tarz hizmetleri ücretsiz vermesi çok güzel bir davranış umaraım tüm havayolu şirketleri aynı hassasiyeti gösteriyorlardır gerçekten takdir edilesi bir davranış bir kez daha thy'e olan sevgim arttı.

aysennere
1 Takipçi

O kadar güzel bir hizmet ki hayran kalmamak elde değil gerçekten #thy i gönülden tebrik ediyorum

orhanumut
4 Takipçi

Okurken bile çok duygulandım Türk hava yolları gibi bir firmanın bu kadar güzel bir hizmet vermesi çok güzel çok gurur verici umarım bir gün tüm firmalar bu şekilde önem verir

metinoluk
4 Takipçi

Ne kadar güzel bir uygulama benim bundan haberim yoktu çünkü benim kuzenim de engelle ve sırf bu yüzden uçağı binemeyeceğini düşünüyorduk bunu öğrenmem çok iyi oldu

ademdurak
4 Takipçi

Her ne kadar fiyatlari yuksek olsa da #Thy cok kaliteli konforlu. Mumkun oldugunca thy den bilet alirim.

pirildener
0 Takipçi

Suan bilet almak hic akilli bir sey degil cunku bilet fiyatlari iki katina cikmis.

semo
0 Takipçi

dünyada sayılı hava yolu firmalarından biri thy. sadece özel hizmetlerde değil her alanda böyle.

hbayir
0 Takipçi

barcelonaya sponsor olduğunda kızmıştım ama şimdi takdirimi kazandı thy. bu hadisenin iç hatlarda yaşanıyor olması da ayrıca güzel.

fatihyuce
208 Takipçi

#THY zaten en iyi en sağlam en adil isim sektöründe ve her zaman için de tercih ettiğim ilk isim

İlgili markaya ait diğer içerikler

Türk Hava Yolları
Türk Hava Yolları
18 Takipçi

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı, (BIST: THYAO ) Türkiye'nin bayrak taşıyıcısı olan ulusal hava yolu şirketi. Türk Hava Yolları'nın merkezi İstanbul'dadır. Türk Hava Yolları'nın uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika'ya kadar uzanmaktadır. 2015 yılında toplam 61,2 milyon yolcu taşıdı.