dundarkilan
2 Takipçi

Yeni klimamiz geldi ve artik kisa daha bir haziriz. Ozellikle #Altus aldim cunku ogrenciyiz malum. Fiyat hem uygun hem de yakit konusunda cok cimri bir urun altus klimalar. Bu kis sanirsam bizi fazlasi ile idare edicek diye tahmin ediyorum. Yaklasik bir saate servis gelip monte edicek ve bende denemelerimi yapicam aksam itibariyle.

  • ALTUS ALTUS için
  • 2017-01-10T11:41:00

4 Yorum

kisguzu
0 Takipçi

İnverter klimalar iyi ama kis icin sadece bir oda isiniyor diger odalarda hic bir isinma olmuyor bu da daha cabuk hastalanmak anlamina geliyor yaz icinde gene ayni sey gecerli o yuzden biraz sikintili aslinda ben pek makul karsilamiyorum klima isini kisin kombi tum evde daha etkili bence

esracalan
3 Takipçi

Evim de #Altus beyaz esyalarini kullaniyorum bende ve suana kadar hicbir sorun yasamadim ve kullanali bir yili geciyor. O yuzden kaliteli bir marka bana gore de.

aysell63
230 Takipçi

evet klima konusunda da oldukça ekonomik modelleri ve esnek servis ağı ile #Altus iyidir

cicooo
266 Takipçi

valla bu yaz ben de artık istiyorum marka olarak #ALTUS u araştırmak lazım kesin ekonomik ve iyi performansı vardır

İlgili markaya ait diğer içerikler

ALTUS
ALTUS
47 Takipçi

Altus, Arçelik bünyesi altında ürün ve hizmet sunan beyaz eşya üreticisi. 4.000'in üzerinden satış noktası mevcuttur. Altus, beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klimalar, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan ürün çeşitliliğine sahiptir.