efsane
208 Takipçi
dondurmada büyük güven ve lezzet
ben tam bir dondurma düşkünüyüm yaz kış yerim dolapta muhakkak vardır eşim eve gelirken bana canın ne çekiyor demez dondurma alır ama bu lezzette bazı olmaz ise olmazlarım var marka da bunlardan biri kızıma dahi güven ile verdiğim bir tat #Algida bütün ürünlerini severek yerim ve çok lezzetli hem de #Algida satış ağı da çok geniş


9 Yorum

turguthaktan
0 Takipçi
Bu sicaklar da #cartedor olmadan gecmiyor. Birbirinden farkli lezzetleri olan dondurmalar beni cok cezbediyor. Simdi markete gidicem ve bir kac tane cartedor alicam yine cunku evde hic kalmamis.
fundaaktas
5 Takipçi
Algidanın ev baklavalısını aldık dün. iyi gayet güzeldi . dondurması biraz farklıydı ama oda güzeldi baklavası biraz şerbetliydi yalnız.
ozoz
211 Takipçi
#CarteDor lezzetini beğenmeyen biri olacağını sanmam çünkü herkese hitap eden bir tat
alparslan
26 Takipçi
#Algida dondurmada bilinen en güzel ve en lezzetli isimlerden ürün çeşidi ile yaz kış ulaşılan bir tat
birok
0 Takipçi
Ben bu ara #Magnum a takmış durumdayım nerdeyse günde iki kez falan aldığım da oluyor ama tabi malum sıcaklarda en iyi giden şey dondurma ve dondurmanın da kralı #algıda hepsi birbirinden iyi sadece çabuk eriyor
ben çoğu zaman bundan alırım bu daha güzel geliyor zaten cartdor hep lezzetli idi eve götürdüğüm anda 5 dk geçmez bitiririm neredeyse her gün almak zorunda kalıyorum.
orkuncag
3 Takipçi
Zaten yazin dondurma disinda bisey gitmiyor. Gazli icecekler zaten icmiyoruz. O yuzden en buyuk keyfimiz cartedor enfes dondurmalari.
ozoz
211 Takipçi
Tum çeşitleri dolapta ve ASLA yemekten kaçınmak #algida
cumcum
184 Takipçi
bu mini #Algida dondurmalar hani ders sınav zamanlarında kaşık kaşık sizi özel hissettiren tat

İlgili markaya ait diğer içerikler

Algida
Algida
68 Takipçi
1990 yılında Türkiye’ye merhaba diyen Algida, dünya çapındaki dondurma uzmanlığını , Türk damak tadıyla harmanlayarak 7’den 70’e herkes ile dondurmanın lezzetini ve mutluluğunu paylaşıyor.