dogukanc
3 Takipçi
En iyi direksiyon seti

Ben simülasyon oyunu oynamayı çok severi özellikle forza tarzı oyunlar, uzun zamandır bu oyunlar için dirreksiyon arıyordum çevremdekilerden aldığım tavsiyeler üzerine logiteche baktım, uzun süre araştırma sonunda g29 almaya karar verdim biraz pahalı ama uzun ömürlü olsun istedim ben direksiyondan gayet memnunum herkese tavsiye ediyorum.


11 Yorum

ayferkis
5 Takipçi

#logitech ürünlerinin masaüstü bilgisayar kullandığım.dönemde kulaklık ve mause alırken deneme fırsatım oldu o zamanlardan berri de Hem oyun hem Yan donanım alanında kendini geliştirmiş

ceylankartal
10 Takipçi

Müşteri memnuniyeti konusunda hala üzerilerine firma tanımam. sitesine girip kulaklığımın bozukluğunu belirtip garanti kapsamında değiştirilmesini istedim ve cevap verdikleri gün yenisini kargoya verdiler.

okanb
0 Takipçi

Logitech gerçekten kendini çok geliştirmiş her ürünü çok iyi, ben mouseseini kullanıyorum ve gayet memnunum çok başarılı bir ürün herkese tavsiye ediyorum logitech mosuelerini.

oguzkoksal
1 Takipçi

Bir keresinde iki arti bir ses sistemi almistim #logitech markasindan ve inanilmaz bi ses cikisi vardi. O yuzden ses sisteminde cok iyi.

senayk
2 Takipçi

Her ürünü çok başarılı oyun için ürünler olsun ses sitemi olsun hepsinde çok iyi her alanda kullandığım bir marka, ben gayet memnunum markadan tavsiye ediyorum.

Ben logitechin hem hoparlörünü hem direksiyon setini kullanıyorum ürünler gerçekten başarılı özellikle direksiyonu ben ikisinde tavsiye ediyorum.

yavuzka
0 Takipçi

Bende direksiyon setine sahibim ve gerçekten memnunum, direksiyon seti gerçekten çok iyi dönüş açısı ve çoklu tuş olması gerçekten çok hoş.

mertasl
0 Takipçi

Bende g29 modeli var shifter ile ve gayet memnunum çok iyi dönüş açısı çok rahat simülasyon oyunları için vazgeçilmezim bu direksiyon tavsiye ediyorum.

tanerk
0 Takipçi

Logitechin her ürünü birbirinden güzel ben çoğu ürününü kullandım ve hepsinden memnun kaldım tavsiye ediyorum.

Bende g27 kullandım bir süre ve çok memnun kaldım gerçekten çok iyi bir direksiyon fiyatı da gayet uygundu bakmanızı öneririm.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Logitech
Logitech
33 Takipçi

Logitech İnternational S.A. İsviçre merkezli olan Amerikan Bilgisayar ve dijital platform parçaları üreticisidir. Şirket, bilgisayarlar için çevresel aygıtlar gibi ürünler geliştirmekte ve pazarlamaktadır.