isun
3 Takipçi
doğala en yakın ıhlamur çayı doğadan
kışın demlemeyi çok sevdiğim ıhlamur çayı yerine bu kış üşengeçlikten sallama ıhlamura geçtim. ilk doğadan denedim, onunla devam ettim. çayın tadı ve kokusu doğala çok yakın. bulunduğunuz oda küçükse bi odada bi fincan bile muhteşem ıhlamur kokusunu yaymayı başarıyor. bu şekilde içilmesinin sağlığa ne gibi etkisi var bilemiyorum ama çaydan kahveden faydalı olduğu kesindir.

4 Yorum

fundaaktas
5 Takipçi
zayıflamak için her sabah yeşil çay içiyordum ve cidden her ne kadar sevmesem de doğadana güvendiğim için yaklaşık 6 ay boyunca devam etti bu süreç spor yardımıyla 1-2 kilo verdim mutlu oldum ve bıraktım ayrıca uygun olması kalitesini asla düşürmüyor herkese tavsiye ederim
busy
0 Takipçi
demleme ıhlamur yoksa güzel ıhlamur. asla kaynayan ıhlamurun kokusuyla dolmuş soğuk bi odada ıhlamur içmenin tadını veremez.
cerenutkay
0 Takipçi
#Dogadan ihlamur hic almadim ama dogadan ozel kis karisimi caylari enfes. Her gun mutlaka bir bardak iciyorum ve hastalik nedir bilmiyorum kis aylarinda. Tam bir dogal antibiyotik dogadan cay cesitleri.
selmadogulu
0 Takipçi
#Dogadan kis cayi ve dogadan ihlamur sayesinde bu kis cok sukur hastalik nedir bilmedik gormedik ailecek. O yuzden de eve surekli dogadan kis cayi aliyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Doğadan
Doğadan
102 Takipçi
Bitki ve meyve çaylarının lider markası Doğadan, 40 yıllık uzmanlığı ile siyah çay, form çayları ve soğuk çaylarıyla da sizi yumuşak ve keyifli içime davet ediyor.