3sma
8 Takipçi
Doğadan ananaslı yeşil çay
yeşil çayın ağızda bıraktığı ağır tadı ve değişik kokusunu sevmeyenler vardır (ben de onlardan biriyim). tam bizler için bi çay yapmış doğadan. birkaç haftadır sporla beraber başladım. kokusundan tadından yeşil çayı da, ananası da hissetmek mümkün. lezzetli bi karışık olmuş.

9 Yorum

ruyaner
1 Takipçi
Çok makul ya hem ananas Hem yeşil çay Tam bir detoks ürünü diyebiliriz.#doğadan diğer çaylarını da aldım.ama bu yeni çıkanı ilk fırsatta alacağım
kaderbaglar
2 Takipçi
Ozellikle de ozel gunlerimde #dogadan cay en buyuk kurtaricim oluyor. Cok seviyorum ozellikle de dogadan rezene tavsiye ederim.
ommur
0 Takipçi
bu aralar bi ananas furyası var diye ürünlerde. activia da ananaslı yoğurt yapmış. o iyidi. bunu da deneyeceğim.
eminedursun
2 Takipçi
Ben en son #doğadan yeşil çayın tarçın ve karanfilli olanını aldım arada içiyorum normal çay icecegime bu çaydan içiyorum..Bir dahakine de ananasli olandan alırım bakalım nasıl olacak
qasm
3 Takipçi
ananas suyundan gelen şekerli kokuyu bu çaydan da aldım. ama çayın kendisi şekersiz. yeşilçay tadından olsa gerek hafif tortulu. çok beğendiğimi söyleyemem
busert
0 Takipçi
ananasın yağ yakıcı özelliği biliniyor. bu özellik çayla bütünleşti mi yoksa sadece aroma mı? bununla ilgili sitesinde dahi bir açıklama yok. bilgisi olan var mı?
zual
2 Takipçi
kayısılı form çay ile birlikte bitki çayına bakış açımı değiştirdi bu çay. formuna dikkat edenlere öneririm.
ebrukinali
0 Takipçi
#Dogadan caydan yine buyuk bir yenilik ve saglikli yesil cay ile bu sefer ananasi harmanlamislar. Gercektende cok guzel keyifli bir icecek cikmis ortaya.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Doğadan
Doğadan
106 Takipçi
Bitki ve meyve çaylarının lider markası Doğadan, 40 yıllık uzmanlığı ile siyah çay, form çayları ve soğuk çaylarıyla da sizi yumuşak ve keyifli içime davet ediyor.