devrim23
10 Takipçi

Çılgın bir marka dkny be delicious parfüm ve en çok dkny saatlerine bayılıyorum.Bir tane dkny t shirt vardı.Şimdi bir de #dkny saat aldım.Metal saatleri çok sevdiğimden dkny online da bu modeli tercih ettim.Arkadaşlarım çok beğendi.Uzun zamandan berri de dkny den araştırıyordum.Uygun fiyatlı olarak dkny saatimi alma fırsatım oldu.Bakalım kullandıkça yazarım.Daha iyisi sizin olsun.

  • DKNY DKNY için
  • 2016-06-08T23:34:54

2 Yorum

paradokslu
3 Takipçi

Dkny yani açılımıyla dkny donna karan new york markası obsesif derecede bağlı olduğum nadide markalardan biri. dkny delicious ya da dkny fresh blossom parfümleri çok meşhur ama bence dkny saatleri parfümlerinin yanında çok geri planda kalıyor oysaki ne çılgın modeller var. Dkny kadın parfümleri konusunda bence çok iddialı. #dkny be delicious fenomen oldu adeta hatta farklı versiyonları çıkarıldı. Biraz daha kış parfümü olsun yoğun olsun diyorsanız size dkny delicious night parfümü önerebilirim.

asya01
10 Takipçi

Bende sürekli olarak #Dkny online üzerinden alışverş yapan ve sürekli olarak da Dkny ürünlerini takip eden biriyim.Ve bende sürekli olarak Dkny parfüm ve saat ürünlerinden tercih ediyorum.Tabi Dkny Delicious efsane ürününü de unutmamak lazım.Dkny city men ürünleri de çok kaliteli.Erkek arkadaşınıza ve eşinize hediye almak için düşünebilirsiniz.

İlgili markaya ait diğer içerikler

DKNY
DKNY
30 Takipçi

1984 yılında kurulan şirket, 1996 yılında halka açık açık bir kuruluş haline geldi.