dermanbozan
7 Takipçi
Dev Teknosa indirimleri
#Teknosa magzalarinda bu hafatsonu yine dev indirimler olucak. Sitesinden baktim ve cep telefonundan bilgisayarlara kadar bir cok kalemde ciddi indirimler var. Bende kendime laptop bilgisayar almayi dusunuyorum. Cumartesi sabahtan teknosa magazasinda olucam cunku urunlerin tamami belli stok adetinde satilacak. Erken gitmeseniz kalmayabilir arkadaslar.

10 Yorum

melikesuy
4 Takipçi
Biz de anneme akıllı telefon almayı düşünüyorum #teknosa dan mutlaka gidip erkenden bakmalıyım turuncu indirimi galiba gene online da var mı diye bakacağım direk internetten de alınabilir
melikesuy
4 Takipçi
Biz de anneme akıllı telefon almayı düşünüyorum #teknosa dan mutlaka gidip erkenden bakmalıyım turuncu indirimi galiba gene online da var mı diye bakacağım direk internetten de alınabilir
asumanfu
7 Takipçi
Gecen sene teşhir ürünlerinden kendime bir tane küçük LCD TV almıştım yüzde 40 daha indirimli olmuştu böyle zamanlarda ihtiyaçları almak lazım #teknosa da teşhir bile çok iyi durumda
burhanikiz
5 Takipçi
#Teknosa magazalari oldukca dolu ve genis urun yelpazesine sahip ama ayni seyi internet sitesi icin soyleyemeyecegim.
rustuiskan
1 Takipçi
Dun #Teknosa magazasinda birbirinden guzel teknolojik urunlerde cok cilgin indirimler vardi ve kaliteli bir televizyon aldik.
haqan
3 Takipçi
Ben teknosadan çok fazla alış veriş yaptım çoğunda memnun kalmadım. Çünkü çalışanlar almak istediğim telefon yerine bana başka bir telefon sattılar ve satıkları telefon bozuk çıktı ve bunu yaparken ilgisiz idiler diğer alış verişlerimi hiç bahsetmiyorum.
alicanb
0 Takipçi
Çok iyi bir firma fakat bazı ürünlerinde sorun yaşadım onda yardımcı oldular bunun dışında çok memnun kaldığım 2 ürün var onlarda klavy mosue kendi markaları zaten çok iyi yapmışlar çok hoşuma gitti.
ilyassunka
0 Takipçi
Butun teknolojik ve elektronik urunlerimi #teknosa bayilerinden aliyorum. Her zaman musteri memnuniyeti on planda olan bir teknoloji marketi.
yavustur
4 Takipçi
Haftasonu biliyorsunuz #Teknosa magazalarinda dev turuncu indirimi oluyor. Eger bir urun alacaksaniz mutlaka haftasonunu bekleyin.
enginaltayli
2 Takipçi
Her ne kadar #teknosa magazalarina ugrama firsati bulamasamda mutlaka mobil uygulamasindan indirim gunlerini ve urunlerini takip ederim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Teknosa
Teknosa
44 Takipçi
Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. "Herkes için Teknoloji" felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlamaktadır.