deryaaksy
9 Takipçi
Cok kahve cok hediye ...

Bir ara abarttık her iki günde bir en büyük boy #starbucks kahve alır olduk baktık artık fazla oluyor tam mola verecektim bir ara sonra uygulamama gelen mesajla tekrar Starbucks a sürükledim ard arda alimlarim işe yaramış ve bu güzel termosu kazanmışım gittim hemen aldım ve çok şeker değil mi. :)


5 Yorum

erdensener
4 Takipçi

Favori mekanlarimdan biridir #starbucks. Her disari alisverise gittigimde mutlaka en sonundan starbucks da bir yorgunluk kahvemi icerim.

iremdur
11 Takipçi

Aslında kahvenin ücreti çok yüksek değil.içtiğiniz kahvenin miktarına göre ve tadına göre düşünürseniz basit bir Türk kahvesi bile dışarda 6-7 tl fiyatlara satılıyor özel bir kahve içiyorsunuz #Starbucks da 8 tl den başlıyor Bence fiyatları kalitesine göre iyi

Birkaç kez bende dışarda içtim küçük.boyları ideal bnce büyükler iç iç bitmiyor birde çok kalorili olduğunu duydum hafif olanlar bence #Starbucks da tercih edilmeli

İlgili markaya ait diğer içerikler

Starbucks
Starbucks
51 Takipçi

Starbucks, ABD'li kahve dükkânları zinciridir. Merkezi Seattle, Washington'dadır. Starbucks, adını Moby Dick'teki Starbuck adlı karakterden alır ve simgesi bir denizkızıdır.