tariktarsal
3 Takipçi
Deniz Cakira Sorusturma
Haftasonu eglendigi mekan da kapali iki kadina taciz ve hakarette bulundugu iddiasi ile bir anda gundeme gelen oyuncu Deniz Cakir hakkinda savcilik sorusturma baslatti. İddiaya gore Deniz Cakir iki bayana bas ortusu sebebiyle hakaret edip taciz de bulundu. Deniz Cakir yaptigi aciklama ile hic bir kaygisinin olmadigini belirtti.


5 Yorum

Bu kadın napıyor ben anlamadım önce silahlı adam kesen dizilerde boy gösteriyor sonra vay efendim silaha özendiren dizileriniz diye demeç veriyor bence Deniz Çakır'ın ciddi anlamda alkol tedavisi alması gerekiyor çünkü bu alkollüyken yaptığı kaçıncı vukuatıı.
tolgasaylak
0 Takipçi
bu kadın bi acayip ya iyi mi kötü mü çözemedim oyunculuğunu çok beğeniyorum ama özel hayatındaki bu sansasyonel olaylar tüm herşeyin önüne geçiyor keşke biraz daha özenli davransa sonuçta sürekli takipte olduğunun farkında.
cigdem82
165 Takipçi
Yorum yok yapmış diyemem ama yapmamışda diyemem fakat beyaz perde dışında pek de sevmem
buna benzer haberlerin her seçim döneminde birden bire artması tesadüf değil bence. Şu atmosferde kimse buna cesaret edemez.
gorselyaman
5 Takipçi
Eger ki kisisel haklara karsi bir hakaret varsa cezasini cekmeli diye dusunuyorum. Kimse kimsenin giyimine mudahele etmemeli.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
761 Takipçi
Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.