demetsagar
1 Takipçi
Samsung s8

Yeni #Samsung S8 gercektende harika otesi bir telefon diyebilirim. Ben samsung kullanicisiyim ve en sonda samsung s6 kulaniyordum. Teknolojiyi de cok severim. Gecen hafta samsung s8 aldim. Ozellikleri saymakla bitmez ve bu kez ekrani neredeyse tamamen yapmislar. Cok hos olmus ve Turkiye fiyatinda da ciddi indirim yapmislar.


6 Yorum

Samsun'un diğer model telefonlarını kullandım ama s8 i çok duydum kullanan herkes çok memnun kaldığını söylüyor. İmkanım olduğu gibi almayı çok istediğim bir telefon.

ben s5 ten bu yana samsung kullanıyorum ve gayet memnunum s8 lacak idim ama çok pahalı olduğu için almadım bir arkadaşımda gördüm gerçekten çok şık yapmışlar çok güzel telefon olmuş.

ben samsung kullanıyorum yıllardır ben s8 için serinin en iyisi diyebilirim gerçekten özellikleri güzel ekran yapısı tasarımı muhteşem olmuş ama fiyat biraz tuzlu.

gulcans
8 Takipçi

Şarj dayanınıklığı harika kamerası mükemmel hafızası da çok güzel tek kelimeyle o bir efsane şu an piyasada rakipsiz

sertapmasum
0 Takipçi

ben de samsung s7 kullanıyorum. gayet memnunum.kamerası çok iyi dokunmatiği de çok iyi nerdeyse 1 yıl olacak sapasağlam hala

fatihyuce
208 Takipçi

geniş ekran mükemmel android uygulamaları ses ve kamera kalitesi ile #Samsung yine harika

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
107 Takipçi

Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.