demetorgankat
2 Takipçi
Siyahlara ozel
Yeni siyahlara ozel #Bingoyu ilk kez alip denedim ve ben cok memnun kaldim. Keske daha once alsaydim diyorum. Diger marka isimlere gore hem cok uygun hem de cok kaliteli kullanisli bir deterjan urunu. Bundan sonra da butun deterjan urunlerimi bingodan alicam.


  • Bingo Bingo için
  • 2018-05-10T07:52:52

8 Yorum

geçen sene perwoll artık iyice canımı sıktıktan sonra bingoya başladım ve şuan o kadar memnunum ki anlatamam boşuna dünya kadar para harcamışım perwolla bingo hem daha hesaplı hem de siyahlarımda gerçekten hiç solma falan olmadı bence hem kıyafetlerini hem kesesini seven biriyseniz mutlaka bingoyu deneyin derim.
Zeynep arkadaşıma katılıyorum cidden bu zamana kadar perwolla dünya kadar parayı boşuna vermişiz yanı başımızda bingo varken, bir süredir bingo kullanıyorum hem renkliler hem siyahlar için gayette memnunum diyebilirim. Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim beyazlar için arielden başkası fayda etmiyor.
fatooo
0 Takipçi
bende bingo kullanıyorum ve çokta memnunum birde yumuşatıcısı da çok güzel özellikle mavi olan biizm evin vazgeçilmezi diyebilirim. Yıkadığım çamaşırlar 15 gün boyunca mis gibi kokuyor.
hem renkliler hem de siyahlar için olan deterjanlar ayrı ayrı yıkamadaki randımanı vermediği için ben de sadece siyahlara özel bir deterjan arıyordum bingo siyahı deneyeceğim
cerimerve
7 Takipçi
Bende özellikle koyu siyahlar için kullanıyorum bu ürünü. Kışlık kabanlarımda yıkama konusunda tek kullandığım ürün bindi siyahlar. Sıvı yapısıyla renk tonunu koruyor kesinlikle.
ozoz
201 Takipçi
ben #Bingo nun yumuşatıcı ve yüzey silicisini kullanıyorum çok da memnunum henüz deterjanı denemedim ama en kısa zaman da alacağım
mevsimkose
5 Takipçi
siyahların solmasından nefret ediyorum daha önce perwoll kullandım ve memnun kaldım.Bingonun yeni çıkan ürünlerini deneyince bunu da mutlaka denemeliyim diye düşünüyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Bingo
Bingo
83 Takipçi
Pazara 1987 yılında giriş yapan Bingo, temeli o günlerde atılıp da hâlâ varlığını sürdürebilen yegane yerli sermayeli deterjan markası olmuştur.