defnegun
9 Takipçi
İnternetin en hızlısı

Artık çağımızda hemen hemen herkes internet kullanıyor ve internet anlamında bence en iyisi Türkcell in #süperonline ı ve ben şimdiye kadar kullandığım diğer markalara göre bu kadar memnun kaldığım başka bir marka görmedim ve özellikle fiber olanı çok çok iyi gerçekten


18 Yorum

superonlien'ın hızı gerçekten çok iyi fakat fiyatları biraz ortalamanın üstünde ayrıca iptal etmek istediğinde extra bir sürü fiyat çıkartıyorlar yani ben hızı dışında ki hizmet politikasından memnun kalmadım.

semrasari
0 Takipçi

senem hanıma katılıyorum iptal işlemi sırasında ellerinden gelen aksiliği yapıyorlar ama hız olarak gerçekten haklarını yememek lazım onlarda bunun farkında ve tüm kaprisleri bu yüzden.

aysinseker
3 Takipçi

ben bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım ama gayet memnunum superonline fırsatlarından özellikle hızı tartışmasız en iyisi diyebiliriz.

eceseckin
0 Takipçi

Süper hızlı superonline o yüzden verdiğim para falan hiç gözüme gelmiyor çünkü işim gereği sürekli internetteyim ve hızlı olmadığı zaman kafayı yicek gibi oluyorum. Bu nedenle ben çok memnunum ve çevremdeki herkese de tavsiye ederim.

bence her şey hız değil biraz müşterisine saygısı olacak bir markanın ama superonline bu konuda sınıfta kalır çünkü ne zaman müşteri temsilcilerini arasam hep çözümsüz olarak kapatıyorum telefonu o nedenle ben son bir buçuk senedir kullanmıyorum superonline.

sezenli
0 Takipçi

#turkcell suoeronline un üstüne tanımam ama bunun yanında sunduğu Turkcell tv hizmeti de bence interneti kadar şahane bi olay. Üstelik çok da uygun.

hazandur
1 Takipçi

Bizim evden çeken internet baglantilarina baktığım zaman sadece #turkcell#superonline olanları görüyorum diğerleri gözükmüyor galiba herkes de turkcell ı kalitesinden dolayı tercih ediyor

pelinved
2 Takipçi

Hem hızlı gel de tv plus ile benim en çok sevdiğim internet paketlerinden birisi #turkcell#superonline ıkı kez ev değiştim ikisinde de gene TURKCELL den vazgeçmedim

altyapı türk telekoma ait diye biliyorum ben.Senelerdir superonline kullanıcısıyım.Benim için kulvarında tek.Sorunsuz sıkıntısız hizmet alıyorum.Maalesef bu evimizde fiber yok ama fiber kadar iyi

superonline internet hizmetini turkcell bünyesine katmadan önce de kullanıyordum şimdi de.Nereye gitsem fiber olsun olmasın nakil aldırıyorum ve değişmiyorum.

emird
0 Takipçi

İnternet hızı konusunda gerçekten başarılı bir marka ama müşteri temsilcisi pek ilgili değil çoğu soruna çözüm bulamıyor ya da sorun göremedik deyip geçiştiriyor. müşteri temsilcisi biraz daha bu konularda yardımcı olsa 10 numara bir marka olur.

ttnetten daha hızlı olduğu kesin. biz 4 aydır superonline kullanıyoruz. kesilme sorunu hız düşme sorunu yaşamış değiliz.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Turkcell
Turkcell
101 Takipçi

Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, teknolojisi, yenilikleri, hizmetleri, servisleri ve sosyal sorumluluk projeleriyle sadece müşterilerine değil, Türkiye’ye daha fazlasını vermek için çalışıyor.