harika
4 Takipçi
Defacto sırt çantaları sizce de çok tarz değil mi
Bu sene özellikle posta tarzı ve sırt çantaları çok fazla moda bende her bayan kadar çanta hastası olduğum için heryerde çantalar çok dikkatimi çekmiştir geçenlerde #defacto dan bir gömlek almıştım online olarak ama üzerime biraz büyük gelince bende gömleği değişmek için mağazaya gittim gişe falan gerek olmuyor sadece barkodunun üzerinde olması yeterli ve değerinde degisebiliyorsunuz yerine ne alayım diye bakılırken gözüme cantalar ilişti ve bu çantayı görür görmez begendim şansına aldığım gömlek ile aynı fiyatı üzerine ek olarak para da vermedim hem çok kullanışlı hem de çok şık bir çanta

3 Yorum

sevim53
19 Takipçi
Defacto ürünleri gerçekten çok kaliteli oluyor özellikle çantaları cidden çok güzel oluyor benim çok tercih ettiğim bir markadır.
fatmasaglam
1 Takipçi
Eşim çok fazla alışveriş yapıyor defactodan özellikle montlarını ve ceketlerini çok beğeniyor fiyatlarıda gayet uygun bu nedenle bende memnun oluyorum çok fazla para harcamamış oluyor.
dberna
3 Takipçi
ben de 2 defa aldım de facto çantalarından ama çok memnun kaldığımı söyleyemem. eğer çok sık kullanıyorsanız ve ağır eşyalar taşıyorsanız formunda sıkıntılar doğabiliyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

DeFacto
DeFacto
85 Takipçi
2003 yılında pazara girerek 2004 yılında mağazacılıkla ilgili çalışmalara başlayan DeFacto başından itibaren gerek logosu gerek renkleriyle Akdenizli bir marka olma fikri ile yola çıktı. Kendisini “Akdeniz modasının Dünyada ve Türkiye’deki öncü markası” olarak konumlandıran DeFacto, Türkiye’nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından biri haline gelmiş bulunuyor.