acakoo
3 Takipçi
defacto outlet mağazalardaki indirimleri kaçırmayın
Gecenler de #defacto palmiye alaiveris magazasina ugradim ve bu magaza outlet magazaymis normal magazalara gore daha cok urun ve cok daha indirimli fiyatlarla sunuluyormus. Bende didik didik gezdim inceledim ve tam uc poset ile ciktim magazadan. Dunyanin urununu aldim ve cok da indirimli fiyatlara. Bundan sonra en cok gidecegim magaza defacto outletler kesinlikle de.

2 Yorum

harika
4 Takipçi
Nerede acaba bu palmiye bende kendime normal mağazadan güzel bir çanta aldım outlet benim yaşadığım ilde yok acaba siz nerden aldınız ankara falansa arada uğradığım iller bakmak isterim çünkü defacto dan aldığım herşeyden şimdiye kadar memnun olmuş biriyim
tunakose
0 Takipçi
#Defactonun son zamanlar da cikardigi model ve kesimler benimde hosuma gitmeye basladi ama bazi urunleri var ki fiyatlari cok yuksek ve deger mi bu kadara bilemedim ben.

İlgili markaya ait diğer içerikler

DeFacto
DeFacto
84 Takipçi
2003 yılında pazara girerek 2004 yılında mağazacılıkla ilgili çalışmalara başlayan DeFacto başından itibaren gerek logosu gerek renkleriyle Akdenizli bir marka olma fikri ile yola çıktı. Kendisini “Akdeniz modasının Dünyada ve Türkiye’deki öncü markası” olarak konumlandıran DeFacto, Türkiye’nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından biri haline gelmiş bulunuyor.