makgun
4 Takipçi
de facto'nun botları çok sağlam!
geçen mart ayında #defacto ayakkabı ve botlarda indirim vardı. bu botları o zaman 35 tl'ye almıştım. 2-3 ay neredeyse her gün giydim. ne ayakta bi rahatsızlık ne de ayakkabıda bi deformasyon olmadı. eylül ayında yeniden giymeye başladım ve halen formunu koruyor. bu fiyatta bir ayakkabı için mucize bir performans.


5 Yorum

cigdem82
191 Takipçi
Erkek kardeşim bir kaç kez #Defacto dan ayakkabı aldı öyle çok mükemmel diyemem ama gitilir durumda hem de ekonomik
ugurby
5 Takipçi
35 liralık bi bot bir kış bile çıkarsa yeter. şahsen #defacto'nun ayakkabılarını beğeniyordum ama güvenemiyordum. bi dahaki gidişimde deneyerek bakacağım.
berende
5 Takipçi
#defacto dan arada sırada kıyafet alırım ama şimdiye kadar hiç ayakkabı almamıştım gecelerde bir tane çanta görmüştüm o zamandan beri bakmak istiyorum model de çok hoşuma gitti
haticekora
2 Takipçi
Hem saglam hem de ayni botu disarda 150 lira alirsin. Fiyati da gayet makul.
zehraatak
2 Takipçi
Bu kis icin benimde uygun fiyatli bir bota ihtiyacim var ve bende defatoya bir bakayim ayakkabi icin.

İlgili markaya ait diğer içerikler

DeFacto
DeFacto
84 Takipçi
2003 yılında pazara girerek 2004 yılında mağazacılıkla ilgili çalışmalara başlayan DeFacto başından itibaren gerek logosu gerek renkleriyle Akdenizli bir marka olma fikri ile yola çıktı. Kendisini “Akdeniz modasının Dünyada ve Türkiye’deki öncü markası” olarak konumlandıran DeFacto, Türkiye’nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından biri haline gelmiş bulunuyor.