cuneyt
4 Takipçi

tarzını ve çizgisini kendime en yakın bulduğum markaların başında #zara geliyor. fiyatları biraz yüksek gibi görünse de bu kalite ve tarzda zaranın ötesinde marka yok. ben yıllardır severek giyiniyorum. son yıllarda giysiler giderek daralıyor. sadece burada bir sıkıntı var benim adıma.

  • Zara Zara için
  • 2016-09-26T15:57:35

2 Yorum

sevim53
19 Takipçi

Ben Zara'nın fiyatlarının çok uçuk olduğunu düşünüyorum tamam haklılar kaliteli ürünleri var yıllarca kullanıyorsun fakat her ürün için 200 tl'den başlayınca fiyatlar alan kişi sayısı çok az oluyor. Mesela ben genellikle bakmakla yetiniyorum çünkü ne beğensem etiketine bir bakıyorum ki 250-300 tl (fakirlik böle işte hemen etiketine bakarrsınız:) ) ve de hemen aldığım yere bırakıyorum ve arkama bakmadan kaçıyorum ;) Şaka bir yana indirim sezonlarında daha makul fiyatları olabiliyor bu yüzden kaçırmamak lazım en azından geçen sene sarı bir şişme montu sezon başında 450 tlye verip almadım sadece 230 tl'ye sahip oldumm:)

edizsoylu
17 Takipçi

Zara'nın slim fit pantolonları çok iyi diğer markaların ki bana tayt havası veriyor ama Zara bu olayı çok güzel ayarlamış ve kesimi inanılmaz kusursuz üstüme gayet iyi oluyor ve tam istediğim gibi duruyor. Arkadaşlar fiyatından yakınmış ama trendyol'da sık sık kampanyaları oluyor mesela geçtiğimiz hafta yine kampanyası vardı ve ben 2 tane pantolonu 150 lira gibi gayet makul bir fiyata aldım. Kaliteden saşmayın ve kampanyalarını kovalamaya bakın derim;)

İlgili markaya ait diğer içerikler

Zara
Zara
32 Takipçi

Zara İspanyol merkezli giyim ve aksesuar markası. 1975 yılında Arteixo, Galiçya'da Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kuruldu. Mağazaları genelde büyük alanlar üzerine kurulmaktadır.