cumcum
145 Takipçi
her gün her an

önceleri değildi ama ben de artık #Instagram düşkünü oldum hikayeler kısmı ise favorim ben de bloomberg yapıp koyan çılgın kesimdenim gayet aktif ve çok da eğlenceli


8 Yorum

arcakork
0 Takipçi

bende instagramda çok avkit geçirenlerdenim özellikle şeymasubaşının hikayelerini izlemek çok zevkli;)

batur
0 Takipçi

en severek kullandığım sosyal medya ağı facebook artık çok sıkmıştı instagram resmen imdadımıza yetişti.

aydandek
5 Takipçi

Ben başlarda çok ama çok sık kullanıyordum #instagram hesabımı ama bir süre sonra dedim ki ya çok zamanımı alıyor ve dondurdum insan zamanın nasıl geçtiğini cidden anlamıyor o yüzden bence dikkatli kullanmak önemli

husnuhakim
3 Takipçi

Her zaman olmasa da arada bir bende bakiyorum yeni actigim #instagram hesabima ve degisik sayfalari da takip etmeye basladim.

borasukan
3 Takipçi

Gittigim guzel yerlerin ve guzel seylerin resmini ceker #instagram hesabima atarim. Burada herkese kalici anilar birakirim.

mehmetr
0 Takipçi

facebooku da twitterı da çok kullandım ama bu uygulama esir ediyor insanı. çok boş geliyor bana. yine de girmeden duramıyorum.

iki sene önce hanım butik açtı instagramdan. baya da satış yaptı. sonra nedense sıkılıp sattı. o zamanlar hikaye falan yoktu, bu kadar özellik geldikten sonra şimdi pişmanım diyor..

bilgekok
0 Takipçi

insanlar hikayelerinde fotoğraflarında yapmacıklaştılar. herkes mutlu pozu veriyorlar. insanlarda mahremiyet kalmadı. sosyal medya bağımlılık yapıyor. #instagram ben de kullanıyorum ama abartmıyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Instagram
Instagram
22 Takipçi

Instagram, 2010‘da kurulmuştur. Kullanıcıların şahsi hesaplarını oluşturarak çevrelerindeki kişiler ile fotoğraf ve video paylaşımı yaptıkları bir sosyal ağdır.