Converse Sevenler Buraya
#converse modelleri bu kadar zenginken mağazalarda hep aynı renklerini, üstelik çok yüksek fiyatlara görüyorum. son internetten sipariş etmek kaldı bana da artık. bir de nette sayısız çeşit ve renk var bulabiliyorum. en son bu ayağımdaki modeli aldım. benzer bi modeli henüz bir mağazada bile bulabilmiş değilim. eminim mağazalara getirilse bu modeller klasiklerinden daha çok satar. biri bu işe el atmalı artık. tabii bir de fiyatlar düşmeli.

2 Yorum

salihkismet
1 Takipçi
Bence cikip bir kac magaza bakmalisin diye dusmuyorum.Ben dun #Ykm magazsina gitim ve reyonda ki #Converse urunlerine baktim.Cok hos ve yeni sezon urunleri vardi.Tasarimsal olarak da gozle gorulur degisiklikler yapilmisti ayakkabi da.
sevcann001
0 Takipçi
Çok güzel olmuş renkleri pantolonunla ama internetten orjinalini bulmak da pek kolay olmuyor ben bunu yaşadığım için belirtmek istedim #n11 den aldığım #converse ayakkabısı orjinal değil replika çıktı fiyat uygun diye de direk almamak lazım emin olduğunuz #ykm gibi satıcısı tek olan yerlerden almak ya da #metro gibi yerlerden uygun fiyatlı denk getirmek daha mantıklı bence çünkü sahte ürün piyasa da çok var ve hepsi de orjinal diye converse markasını satıyor

İlgili markaya ait diğer içerikler

Converse
Converse
75 Takipçi
Converse, 20. yüzyılın başlarında kurulan bir Amerikan ayakkabı üreticisidir. Converse Nike'ın alt birimidir.