sekipuysal
3 Takipçi
Converse ayakkabi
Yazin tadi sadece #converse ile cikar desim yeridir herhalde. Ozellikle de beyaz ve bilekten favorim her zamanki gibi. Cok yakisan bir model. Yaz olsun kis olsun #converse beyaz yani her mevsim giyilen bir spor ayakkabi.


6 Yorum

salihpuca
4 Takipçi
#converse benimde favorim. Ben bilekten kisa modeli ve lacivert rengini daha cok begeniyorum. Bana daha kullanisli geliyor ve cabuk da kirlenmiyor.
iremnehir
0 Takipçi
Yaz kış demeden #converse giyerim. En çok beyaz ve kırmızı bilekte olan ayakkabılarımı giyiyorum. Bence çok dayanıklılar.
Gorkemm
69 Takipçi
Beyaz Converse vazgeçilmezim. Yıllardır o eskidikçe ben yenisini alıyorum. Hep aynı model; beyaz ve bileksiz. Sıkıldım mı hayır? Çünkü bence hem spor kıyafetleriniz ile uyumlu olabiliyor, hem günlük kullanımda. Çoğu zaman ayakkabı olarak bir kurtarış benim için. Mutlaka dolapta olması gerekenlerdn yani :)
oyaerdin
0 Takipçi
Ben sicak havalarda bilekten olan #Converse cok fazla tercih etmem cunku zaten cok sicak. O yuzden daha kisa modeller tercihimdir.
aihan
4 Takipçi
Kesinlikle mükemmel bir tarz ve konforun uyumuyla convers vazgeçilmez esaslarımdan biri haline geldi ve bu mükkemmel bir kalite.
gizemy
0 Takipçi
Kesinlikle hem tarz hem de konfor açısından eşsiz bir ürün ve conversi bu mükemmel kalite için tebrik ederim .

İlgili markaya ait diğer içerikler

Converse
Converse
75 Takipçi
Converse, 20. yüzyılın başlarında kurulan bir Amerikan ayakkabı üreticisidir. Converse Nike'ın alt birimidir.