epitaph
12 Takipçi
Converde Beyaz Model
#converse aşktır gerçekten. Tamam şimdi farklı spor ayakkabılar da kullanıyorum ama hep dolabımda converse ayakkabım bulunur. En sevdiğim herkesçe bilinen Chuck taylor modelleri. Eskiden bilekli modelleri alırdım her renkten vardı ben de şimdi ise bileksiz modelleri çok güzel oluyor elbiselerin, pantolonların altına. Klasik renklerden elinizde bulunsun yeter bence. Siyah beyaz, lacivert beyaz oldukça iyidir. Bunun yanında çeşitli renkli olanlar da çok güzel oluyor.

2 Yorum

Lise yıllarımda o kadar çok #converse ayakkabım olsun istiyordum ki takıntı olmuştu bende. Şimdi o zamanki takıntılığım yok ama en sevdiğim ayakkabılardan biridir. Elbette saatlerce yürümek, koşmak için uygun değil. Şehir içinde, yormayacak günlük yolculuklarda gayet iyidir. Ben de siyah beyaz klasik converse ayakkabı kullanıyorum hatta yıprandıkça yeniliyorum falan. Sanırım bu ben ölene kadar böyle devam edecek.
yildizde
2 Takipçi
#converse de özellikle ben bilek boyu daha çok seviyorum... sıklıkla almıyorum ama aldığım ayakkabıyı da uzun süre giyerim makineye falan atıyorum orda da hemen yıkanıyor zaten

İlgili markaya ait diğer içerikler

Converse
Converse
75 Takipçi
Converse, 20. yüzyılın başlarında kurulan bir Amerikan ayakkabı üreticisidir. Converse Nike'ın alt birimidir.