cicooo
267 Takipçi
anneme fayda etti

annem çok halsizlik yorgunluktan dert yanarken doktoru #Pharmaton u deneyelim dedi bir kaç ay kullandı ve demesi o ki işe yaramış tek sıkıntı kilo yaptı belki yaş icabı ile hareketleri az diye bilemem ama en azından halsizlik gitti diye çok mutlu sadece yaşlılar değil gün için de enerji kaybı çekenlere de tavsiye edilen hekimlerce tabii ki


10 Yorum

benim de bünyem çok zayıf sürekli kendimi halsiz ve yorgun hissediyorum doktora gittim ve bana pharmaton önerdi bakalım 2-3 gündür kullanıyorum şuan için pek etkisini göremedim ama doktorumun dediğine göre zaten ilk 15 günden sonra etkisini gösterecekmiş. Burdan yazarım yine size gelişmeleri.

berilcan
0 Takipçi

ben bu tarz ürünleri pek kullanma taraftarı değilim onun yerine bol meyve ve sebze tüketebilirsiniz bir de kışın özellikle haftada 3 kez falan balık tüketin inanılmaz etkili oluyor halsizlik falan kalmıyor.

mdiler
3 Takipçi

kilo yapmıyor iştah açıyor. vücutta enerji yükselince ister istemez bu durum oluyor. yemeği kontrol edebilirseniz sorun yok.

Bazı gerekli durumlarda doktor kontrolü ile kullanılabilir büyük faydasını gören arkadaşlarım var etrafımda.

fatihyuce
208 Takipçi

doktor bana da #Pharmaton verdi kısa bir süre kullandım işe yaradı evet ama bana da kilo yaptı acaip iştah açıyor çünkü

geçen yıllarda dönem dönem kullandım. ben de faydasını görmüştüm.iyi besleniyorsanız gerek olmuyor fakat yoğun dönemlerde ihtiyaç duyulabiliyor.

yüksek tempolu bir işiniz var ve sağlıklı beslenmeye vaktiniz yoksa pharmaton resmen bir kurtarıcı oluyor.Ben çok faydasını gördüm eğer kullanma talimatlarına uyarsanız sizinde faydasını göreceğinizden eminim.

brkd
0 Takipçi

mevsim geçişlerinde kullanıyorum ben de. faydası muhakkak ki oluyordur fakat ilk günlerde aşırı uykusuzluk yapıyordu.

ozoz
198 Takipçi

benim anneme de #Pharmaton verdi dr o da kilo aldı ama çok değil fakat işe yaradı belli yaşın üzerindekiler için iyi bir çare

İlgili markaya ait diğer içerikler

Pharmaton
Pharmaton
39 Takipçi

Dengesiz ve yetersiz beslenme, spor ve egzersizden uzak kalma gibi sebeplerden dolayı enerjimiz düşer, bu da motivasyon eksikliği yaratır. Motivasyonumuz zayıflayınca iş hayatımızda ve özel hayatımızda işler yolunda gitmemeye başlar.Yorgunluk ve enerji düşüklüğünün olumsuzluklarını yaşamamak için Pharmaton kullanılabilir.