cicooo
267 Takipçi
her zaman

geçenlerde tekstilde %70 indirim vardı bir sürü şey aldım mama su termosu 30 tl den 10 tl ye geldi ama tek sorun iadesi bazen #Ebebek online den iade alıyorum olmuyor beğenmiyorum iade için ups lazım evde tüm gün bekle mağazaya iade edince para iadesi olmuyor ama yine de seviyorum #Ebebek i


6 Yorum

berilcan
0 Takipçi

ebebek benim de çok tercih ettiğim bir mağaza mamadan beze ne ararsam hepsini buluyor olmam çok güzel özellikle doğum yaptığım ilk dönemlerde bebeğimle dışarda çok vakit geçiremiyordum çünkü kışın doğum yapmıştım ve o zaman da ebebek online siteden alışveriş yapıyordum büyük kolaylık diyebilirim yeni doğum yapmış annelere tavsiye edebilirim.

bebekli aileler için vazgeçilmez yer ne zaman avmye gitsem ebebk tıklım tıklım oluyor hepte bebek arabalı insanlar görüyorum..

akilic
4 Takipçi

evden siparişle geldiği için ne alacağım açıkçası indirime falan dikkat etmiyorum ebebek'te. keşke hanım indirimleri takip edip uyarsa da 5 liralık şeye 10 lira vermesek.

banutugcuk
5 Takipçi

Eskiden cok ugrardim cocuklar icin ama gecen gun ugradim dolastim biraz, fiyatlari ucmus gibi geldi bana.

sibelcosar
4 Takipçi

İndirim zamanlarını takip edebilirsiniz süper indirimler oluyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

ebebek
ebebek
31 Takipçi

ebebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız bilgi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir.