Çiçero Filmini Nasıl Buldunuz?
Arkadaşlar haftasonu Çiçero filmine gitmek istiyorum ama birkaç yerde çok iyi olmayan yorumlar okudum ama önyargılı da davranmak istemiyorum. Aranızda gidenler varsa yorumlarıyla beni aydınlatabilir mi Sonuçta BehzatÇ. gibi bir efsane oyuncunun yanında Burcu Biricik gibi pırıl pırıl güzelliğe sahip bir oyuncu var ve ikisininde oyunculuklarını çok beğenirim. Ben fragmanını izledim ve güzel bir film olduğunu düşünüyorum buradan sizinle de paylaşıyorum ve yorumlarınızı merakla bekliyorum.

12 Yorum

saresenocak
9 Takipçi
Gerçek bir hayat hikayesi denilmiş ama İlyas Bazna'nın hayatıyla alakası bile yok. Adam para hırsıyla yanıp tutuşan bir adammış gerçekte ama burada aşk ve tutkulu olduğu gösteriliyor evet Burcu Biricik ve Erdal Beşikçioğlu'nun oyunculukları çok iyi ama kalan oyuncular inanılmaz vasat diplomat rolündeki oyuncunun gevşek hareketleri falan tam bir fiyasko. Ayrıca dublajlar çok kötüydü bazı yerlerde iki ingiliz türkçe konuşuyor bazılarında dublajlı yani anlayacağınız film tam anlamıyla fiyaskoydu benim için gitmeni tavsiye etmem.
mertyuksel
9 Takipçi
Senaryo oscarlık ama o kadar aceleye getirilmiş ki pekçok mantık hataları var filmde ama olsun Erdal Beşikçioğlu için yine de gidin izleyin derim performansı yine süper ötesiydi.
feyzaalbayrak
21 Takipçi
bu filmdeki duygusal sahnelerde gülesi gelen bir tek ben miyim ya valla enterasan bir şekilde komedi filmi izliyormuşum gibi hissettim.
adnankbk
4 Takipçi
iki kardeşim gitmiş. ikisi de beğenmişti. genel olarak yorumlar iyi. önümüzdeki günlerde izlemeyi düşünüyorum.
Burcu Biricik rolüne cuk oturmuş bence senaryosu kurgusu köstümler herşey çok güzel Türk yapımı bir tarihi bfilm ancak bu kadar güzel olabilirdi.
naziko
0 Takipçi
bende gittim Çiçero'ya gayet başarılı buldum özellikle nam-ı diyar Behzat Ç. İle Burcu Biricik'in dans sahneleri beni benden aldı frekansları inanılmaz tutmuş kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.
durudurulay
16 Takipçi
Ayla'yı da izlemiştim Çiçero'yu da izledim ve iki filmde muhteşem ötesiydi beğenmeyenler daha ne bekliyorlar acaba? Bence mutlaka gidip izlenmesi gereken bir film oyunculuklar muhteşem.
adayilmaz
36 Takipçi
Ya benimde duygusal sahnelerinde bi gülesim geldi demek ki yalnız değilmişim bende duygularımdan şüphe etmeye başlamıştım.
ardaarman
0 Takipçi
İzleyenler cok guzel bir filmdi diyor ama ben daha izleme sansini yakalayamadim. İlk firsatta mutlaka gidicem.
ozancorlu
4 Takipçi
Acayip bir film sanki hollywood yapimi o kadar gorsel ve seri bir film. Tam bir casusluk filmi. Bence kacirmayin bu filmi.
efsane
489 Takipçi
Çok merak ediyorum yalan yok ama ailede benim kadar merak eden yok tek gideceğim sanırın
sadikkor
4 Takipçi
Cicero da gayet basarili bir film olmus. Cikar cikmaz bunu da izledim ve tam puan verdim. Zaten oyuncu kadrosu cok iyi.

İlgili markaya ait diğer içerikler