çiçek sepeti'nde artık çiçekten çok daha fazlası var
çiçek sepetinde çiçek dışında hediyelik ürünler de var. geçen hafta bi vesile çiçek alırken fark ettim. öyle kupa tshirt gibi değil, bildiğiniz alışveriş sitesi gibi olmuş. nasıl yönetecekler, yetişebilecekler mi bilemiyorum. çünkü çiçekçiliğin dışında bir şey. kötü mü olmuş derseniz, bence harika bi fikir :) benim gibi kararsızlara tam bir kurtarıcı.

8 Yorum

muratsoyak
0 Takipçi
adamlar baktı sırf çiçekle olmuyor bu işler hemen çeşitliliği artırdılar bence iyi de yaptılar en azından güvendiğim bir site ve rahatlıkla alışveriş yapabiliyorum.
meltemaksoy
0 Takipçi
çok iyi olmuş birçok hediye seçeneği olunca çiçeğin yanına bişeylerde ekleyebiliriz ve bu şekilde karşımızdakini daha çok mutlu etmiş oluruz.
aytacpak
3 Takipçi
Artik cicek disinda bir cok farkli hediye secenekleri ile de karsimiza cikmasi cok guzel birsey #ciceksepeti.com adresinin. Bir cok hediye var site de.
alicanc
2 Takipçi
Hediye almak için mağaza dolaşmayı bıraktım ben çiçek sepetinden sipariş ediyorum her türlü hediye mevcut, sitede çeşit olması çok güzel olmuş.
uguru
0 Takipçi
Çiçek Sepetinin böyle bir şey yapması gerçekten çok hoş insanlara çiçekten daha farlı şeyler hediye edebilmek gerçekten çok iyi en güzel hediyeleri buradan alabilir insan.
nevinkucuk
0 Takipçi
Bence de çiçek sepeti hediyelik ürünleri de satışa ekleyerek çok iyi iş çıkardı.Benim gibi çiçekle kandıralamayan kadınlar için bir sürü alternatif var.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Çiçek Sepeti
Çiçek Sepeti
71 Takipçi
CicekSepeti.com Türkiye'de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2006 senesinde kuruldu. ÇiçekSepeti.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı 350'den fazla çiçekçi iş ortağı ile Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi haline geldi.