ceylano
4 Takipçi
Notebookta devrim asus

Asus markası uzun yıllardır zirvede bunun sebebi hem kaliteli bilgisayarları olması hemde diğer telefonlardan farklı bir telefon üretmesi. asus her ürünü ile çok fazla tercih ediliyor ben uzun yıllardır bilgisayarını kullanıyorum hem dayanaklı hem hızlı hemde iyi özelliklere sahip bir bilgisayar üretiyor bilgisayar neredeyse 3 yıldır kullanıyorum batarya dışında sorun yaşamadım gayet kaliteli yapılmış bir bilgisayar.


  • Asus Asus için
  • 2017-09-30T19:19:35

12 Yorum

asus gerçekten notebookta devrim yarattı şuan diğer markalardan önde gidiyor her konuda süper bir marka elektronik alanında en çok bilgisayarları tercih ediliyor sistem parçası olsun notebook olsun her türlü asus tercihim.

latifdogru
1 Takipçi

Gecen yil #asus aldim ama pek de memnun kalmadim. Biraz sorunlar yasadim ve urunu de iade etmek durumunda kaldim.

kubrabayram
0 Takipçi

bilgisayarda çığır açmış güzel bir marka senelerdir bu markadan başka bilgisayarım olmadı çok memnunum güncel ve güzel bir de oyun bilgisayarları çıkmış deli gibi oyun oynayan birisi olarak kesinlikle en kısa zamanda almayı düşünüyorum fakat şimdilik bilgisayarımdan memnumun

laptopum asus ve işyerime de yeni bir tane aldım bence bu işi biliyor asus tam bir laptop markası yenilikçi ve son model olması onu almamıza sürüklüyor kuzenim de yeni çıkan telefonundan ladı ve o da çok memnun bence çok iyi iş çıkarıyor fiyatı ve müşteriye hizmetleriyle çok iyiler.

farukb
2 Takipçi

ben aldıktan bir kaç gün sonra bilgisayar sorun çıkardı teknik servisi aradım aldığınız mağazaya giderseniz onlar biz yollar dediler yolladım neredeyse 20 gün geçti bilgisayar gelmedi en son aradığımda yapıldı dediler bir kaç gün sonra yolladılar şuan bir sorunu yok.

ismak
1 Takipçi

birçok laptopta olmayan iyi ses sitemi asus laptoplarda var. bu da önemli bir artı asus için

bulents
0 Takipçi

uzun süredir asus markasını kullanıyorum gayet memnunum herkese tavsiye ediyorum he hızlı hem kullanışlı hemde ucuz .

kubrab
0 Takipçi

Hiç bir laptoptan alamadığım performansı asus bilgisayarlarından aldım. Asus çok hızlı ve yüksek özellikli her türlü performans canavarı herkesin kullanması gereken bir marka.

cafersaygi
2 Takipçi

#Asus i7 islemcili harika bir laptop aldim bende vatandan ve cok da memnunum bilgisayardan cok hizli ve seri.

ilyassunka
0 Takipçi

Ben acikcasi cok fazla memnun kalamadim #asus urunnnden ve iade etmek durumunda kaldim laptop bilgisayari.

Bence bilgisayarda yıldızlaşmış tek marka asus, tüm bilgisayarları çok hızlı ve sağlam, ben 3 yıldır kullanıyorum ve ilk gün ki gibi hızlı ve sağlam.

murataa
0 Takipçi

Bence gayet başarılı ürünleri var ama bazı bilgisayarları çok sıkıntı çıkartıyor, ama benm son aldığım bilgisayar gayet düzgün ve dayanıklı tavsiye ediyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Asus
Asus
51 Takipçi

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi.