ceylaa
5 Takipçi

Kis benim için en çok rahat botlarin dolabimda olduğu bir mevsimi çağrıştırıyor. Öyle topuklu botlar rahatsız edici ayakkabılar hiç bana göre değil özellikle kış aylarında. Benim son 2 yıldır tercih #inci den yana oldu. Bu asker botlarin 2 yıl önce aldım gerçek deri ve inanilmaz rahat tavsiye ederim.

  • Inci İnci için
  • 2017-01-05T15:13:38

5 Yorum

esinkuran
0 Takipçi

#İnci ayakkabi da olsun ve bot konusunda olsun hakikatende cok kaliteli urunleri var. Her inci magazasina girdigimde kendimi kaybediyorum sanki ancak fiyatlari bi tik yuksek geldi bana.

ezgiderin
1 Takipçi

Bende erkek arkadaşıma #inci den bot almıştım geçen kış bu kış da giymeye devam ediyor çok da memnun oda.

deryacelik
2 Takipçi

Bende çok seviyorum #inci ayakkabılarıni bazı ayakkabıları çok çirkin oluyor açıkçası ama genel anlamda net bir gerçek var ki çok kaliteli ayakkabıları var.

kurey
0 Takipçi

Ya ayakkabi dedigin zaten rahat olacak baska turlusu makul degil bence zaten anlamam karda kis da nasil oluyor da öyle topuklu incecik botlarla yürurler hic anlamam #inci nin botlari gayet rahat zaten ama topuklu olan modellerini ben gene de giyemem kaliplari ne kadar rahat olursa olsun tarzim degiller benim

laleclk
1 Takipçi

Canım bende de var bu #inci nin asker botundan benim ki biraz daha farklı ama tip olarak hemen hemen aynı ve cidden çok rahat oluyor hem hafif hem de çok sağlam.

İlgili markaya ait diğer içerikler

İnci
İnci
30 Takipçi

İnci'nin hikayesi 97 yıl önce, 1917 yılında İstanbul'da başladı. Zincirin ilk halkası küçük bir lostra salonuydu. Bu mütevazı salon birkaç yıl sonra çocuk ayakkabıları ve ev terlikleri satan bir mağazaya dönüştü.