cetinozcenir
1 Takipçi
Casper Via

#casper via marka model cihazin bu kadar kaliteli oldugunu tahmin etmiyordum. Ustelik cok uygun fiyata cok kaliteli donanimli bir cihazmis. Bende yeni aldim ve sarjindan kamerasindan hizindan gayet memnun kaldim.


5 Yorum

ecemyon
0 Takipçi

bende casper kullanıyorum ve çok memnunum.bu kadar başarılı olmasına şaşırmadım en son aldığım laptoptan da gayet memnunum.insanlar casper kullandıkça sevecek.

Anneme 1 ay olmadı doğum günü hediyesi aldım casper via a1.Çok memnun.Bende elime geçtikçe inceleme fırsatı bulduğumda çok beğeniyorum.Yenilemek istesem artık casper telefonlarda seçeneklerden biri olacak.

esmacekic
2 Takipçi

Bizde babama hediye almıştık hem uygun olur hem de teknolojiden uzak kalmasın diye.Son çıkarılan modelin kamerası çok iyi diyorlar kendim için düşünüyorum şimdi de.

gozdec
0 Takipçi

Açıkçası bende casper markasının telefonunun bu kadar sağlam ve kaliteli olacağını tahmin etmiyordum gerçekten kaliteli bir telefon mutlaka bakın derim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Casper
Casper
76 Takipçi

Casper, 1991 yılında, üniversiteden yeni mezun 3 bilgisayar mühendisi genç tarafından kuruldu. Casper bugün 34.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesislerinden biri olma özelliğine sahip.Casper, global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetiyle, yerel üretim avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve ürün gamını sunmak için çalışıyor.