cemsoy
6 Takipçi
Korku dolu fragmani Youtube kaldirdi ...

#youtube da birbirinden farklı birçok şey video var bireysel videoların yanında birçok film ve klip de yer alıyor çok özgür bir yelpazesi olan youtube da yayınlanan #dehsetinyuzu the nun filmi tweeter üzerinden bir kullanıcının yaptığı bir şikayet üzerine fragmanı sisteminden kaldırıldı birçok kişi de tweeter da bu konuya degindi fragmanı izleyen biri olarak sağlam korktuğumu da söylemeden edemeyeceğim


8 Yorum

aysinseker
3 Takipçi

Şu fotoğraf bile korku duymamı sağladı valla fragmanını cesaret edip izleyemezdim zaten ben bu tarz korku filmlerini hiç sevmiyorum sonrasında uykularım kaçıyor.

bertanconk
0 Takipçi

Hic oyle acip youtube uzerinde dizi film falan izlemem. Sadece sosyal medyadan denk gelirde tiklar bakarim videoya o kadar.

bi arkadaşım whatsapptan göndermişti izlemiştim. saatlerce gözümün önünden gitmedi sahneler. bence doğru değil bu tarz videoların youtube gibi çocukların da girdiği sitelerde olması. iyi ki kaldırıldı

ardaergn
0 Takipçi

youtubeda yer alan içeriklerle ilgili şikayet ve inceleme mekanizmaları sağlıklı çalışmıyor. kaldırılması talep edilen birçok video gereken zamanda kaldırılmıyor.

goncayavak
5 Takipçi

Telefonuma iyi ki youtube yuklemissin. Aradigim merak ettigim tum videolari hemen bulabiliyorum.

nedimterer
3 Takipçi

Youtube uygulamasi inanilmaz derece de sarj ve data yiyordu ve bende telefonumdan uygulamasini kaldirdim cok da ihtiyacim olmuyor.

Çok sevindim kaldırılmasına korku filmi sevmeyen biri olarak isabetli bi karar olmuş bence

silveremre
0 Takipçi

3-4 yaşında çocuklar bile youtube'a girip bir şeyler izliyor. iyi ki silinmiş.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Youtube
Youtube
14 Takipçi

YouTube, bir video barındırma web sitesidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'deki San Bruno, Kaliforniya şehrindedir.