cematak
3 Takipçi
Peysan sut ve sut urunleri

Her market alisverisinde tum sut urunlerini #Peysan urunlerinden alirim. Sut urunleri gibi cok hassas bir konuda en cok guvendigim markalardan biridir diyebilirim. Lezzetli ve cok da saglikli. Firmayi almadan once de cok arastirdim ve Bakanlik tarafindan kabul gormus surekli de denetimlere tabi tutulan bir firma. Ozellikle de ezine turu beyaz peyniri cok lezzetli.


6 Yorum

oyabar
7 Takipçi

#peysan süt ürünlerini ilk kez bu ay deneyerek kullandım...kaşar peynirini çok ama çok sevdim tadını bu yüzden almaya da devam edebilirim bir sıkıntı olmadıkça..

belmabatim
2 Takipçi

Market alisverislerimi yaptigim happy center magazasi da #peysan urunlerini satiyor ve bende devamli buradan aliyorum bunlari.

ranacan
6 Takipçi

#peysan 1998 yıllarda üretmiş oldukları yeşil karton kutulu beyaz peynir gönülden söyleyebilirim ki şimdiye kadar yediğim en iyi peynirdi arkadaşlar.

cennettekin
1 Takipçi

#peysan peynir markası olarak bir çok bilindik marka var ama eminim bu markayı daha tatmayan arkadaşlar vardır çok şey kaybetmiliz arkadaşlar geç olamadan bu markayla tanışın derim pişman olmayacasınız.

#peysan en sevdiğim ürünü yeşil karton kutulu beyaz peynir içten söyleyebilirim ki şimdiye kadar yediğim lezzetli peynirdi

beyzasu
0 Takipçi

sağlıklı beslenmeye kafayı takmış sanız eğer mutlaka yolunuza en iyi peynirlerden biri olan #peysan a yolunuz düşer yüzde yüz doğal ve en az katkı maddesi ile sağlıklı peynir yemek isteyen kişilerin basvuracağı bir marka ben evime kesinlikle başka marka peynir almıyorum bence en kaliteli peynir peysandır.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Peysan Kaşar Peyniri

aciroğlu, 1940’lı yıllardan bu yana süt ürünlerinde, özellikle peynir üretimi ve ticaretinde önder firma niteliğini sürdürmektedir. 1962 yılından sonra peynir üretimini bir sanayi haline getirmeyi hedef alan ve büyük yatırımlar yapan Taciroğlu, 1967 yılında ilk kez özel ambalajlı peyniri piyasaya sunarak peynir sektöründe yeni bir çağ başlatmıştır.