ccemm
2 Takipçi

Ben şehir da yedim ama eminim İstanbul şube de lezzetli yapıyordur. Köftesi ince yumuşak tam pişmiş şekilde geliyor salatası tatlısı ve ayranı oldukça güzel özellikle içli köftesi mutlaka denemelisiniz. köfte dışında karışık tabağı da var ama ilk gidişte mutlaka köfte denemelisiniz fiyatları ortalama.


14 Yorum

nurdanak
0 Takipçi

geçen hafta şirketten bir arkadaşın doğum gününü kutlamak için gittik, önce iftar yaptık sonra kutlama yaptık. Birincisi köfteleri çok lezzetliydi,ikincisi personeli çok ilgili ve güleryüzlü ve yardımseverdi,üçüncü olarak da kişi başı sadece 21 lira gibi çok küçük bir rakam verdik. Yani size şiddetle tavsiye ederim hem karnınız doyuyor hem cebiniz rahat ediyor hem de yüzünün gülüyor;))

Köfteci yusuf gerçekten fiyat olarak çok uygun ama şunu söylemeliyim ki son zamanlarda Ramazan yoğunluğundan mıdır nedir ama köftelerin içi hep pembe pembe kalıyor bu yüzden Ramazan dışında gitmenizi tavsiye ederim.

saadetaksoy
0 Takipçi

köfteci yusuf deposite şubesi izdiham gibi kalabalık oluyor ne zaman gitsem iğne atacak yer olmuyor öyle küçük bir yerde değil 2000 kişilik falan ama her gittiğimizde resmen oturmak için sıra bekliyoruz. Ama çok lezzetli köfteleri var sucukları da çok güzel yani tüm ürünleri çok güzel ve fiyatları da makul bu nedenle çok tercih ediliyor. Hala gidip denemeyen varsa mutlaka denesin.

Köfteci yusuf'un kahvaltısı da çok güzel hem de 14 tl gibi uygun bir fiyatı var ve içinde envai çeşit kahvaltılık var yani mado gibi dünya kadar para verip aç kalkmıyorsunuz sofradan hemen tıka basa doyuyorsunuz hem de çok para vermiyorsunuz. Hem keseniz hem mideniz dolsun istiyorsanız mutlaka siz de Köfteci Yusuf'a gidin derim.

feyzaalbayrak
12 Takipçi

ben hiç gitmedim bu Köfteci Yusuf'a ama o kadar övgü almış ki en kısa zamanda hatta bayramda kahvaltıya gidip bir denemek isterim.

saresenocak
7 Takipçi

Bende Marmarapark'daki Köfteci Yusuf'un daimi müşterisiyim herşeyiyle mükemmel bir mekan personeli gayet yardımsever ve güleryüzlü hatta daha uyguna nasıl yemek yeriz onu bile hesaplıyorlar şunu söylemeyin bunu söyleyin daha hesaplı oluyor diyorlar ben hem lezzetinden hem de hizmetinden çok memnunum herkese de tavsiye ederim.

serenlihayat
0 Takipçi

valla ne canım çekti hee nasıl güzel görünüyor köfteler ben kahvaltı için gitmiştim daha önce Köfteci Yusuf'a ama, köfteleri o kadar cezbedici ki hemen bir iftar ayarlayıp bu lezzeti de tatmalıyım.

fatooo
0 Takipçi

Sırf ekmek kadayıfı için gidebilirim ben Köfteci YUSUF'a inanılmaz lezzetli mutlaka sizde deneyin derim asla pişman olmazsınız..Hem fiyatı uygun hem de lezzeti mükemmel.

bsurak
0 Takipçi

köftesini çok beğendim gayet iyi, çok övülen ekmek kadayıfı ise vasat ötesi vasat, kaymağı çok uyduruk. Kırıkkale şubesi Kırıkkale de yemek yenebilecek en iyi yerlerden biri yine de.

fatihyuce
208 Takipçi

valla onu bunu bilmem ailem ile gidebileceğim en lezzetli hızlı ekonomik ve hijyenik yerlerden biri #KöfteciYusuf haa öyle aman aman lezzet değil ama lezzetli

ertugrulyuce
236 Takipçi

ben de ailece tercih ettiğim yerlerden biri olarak görüyorum #KöfteciYusuf u hizmeti çok iyi çalışanları hep gülerr yüzlü ve hızlı ayrıca lezzetleri de yerinde 4 kişi doyarak kalktığınız masadan 60 tl ödeyip tatlı bile yemiş oluyoruz

esmasare
179 Takipçi

uzun zaman oldu #KöfteciYusuf a gitmeyeli kızım ordaki köfteyi beğeniyor en iyisi yarın akşam yemeğini orada yemek hem lezzetli hem de ekonomik

İlgili markaya ait diğer içerikler

Köfteci Yusuf
Köfteci Yusuf
20 Takipçi

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş, 1996 yılında İznik’te kuruldu. 20 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir.