casual kudofix bebek araba koltuğu
kızımız için ebebek'ten casual kudofix oto koltuğu aldık. 2 kez uzun yolculukta kullandık. uyku pozisyonundaki duruşuyla kızımızın uykuda rahat ettiği pozisyon farklıydı. bu yüzden uyku kalitesi yüksek bi yolculuk yaşatmadığını söyleyebilirim. ama gerek güvenlik kısmı, gerek kullanılan malzemeler oldukça tatmin edici. fiyatı 1100 tl. güvenli bi yolculuk için tüm çocuklu ailelere tavsiye edebilirim.


7 Yorum

naziko
0 Takipçi
bende casual'ın travel sistem bebek arabasını kullanıyorum çok da memnunum valla herkese güvenle tavsiye edebilirim. Oto koltuğunu da önerdiğiniz iyi oldu bende yakından inceleyip bir bakayım sonuçta 3 ay sonra oto koltuksuz yolculuk yapamayacağız. Burdan tüm anne babaları uyarıyorum lütfen bebekleriniz ya da çocuklarınızla yola çıkarken oto koltuğunuz olsun 3 kuruş için geleceğinizi tehlikeye atmayınız..
pelinsuya
2 Takipçi
Ben kizimin butun alisverislerini gidip #ebebek magazasindan keyifle yapiyorum. Ustelik her gittigim de magaza da ayri indirimler oluyor.
berilcan
0 Takipçi
casual hem uygun hem de kaliteli benimde bebeğimin arabası ve koltuğu casual ve çok memnunum.
fatihyuce
208 Takipçi
valla #Ebebek den biz de oto koltuğu aldık ama bir türlü içime sinmedi sanki çok rahatsız gibi keşke iade edebilsek
ozto
3 Takipçi
2 yıl önce aldık. yalnızca 1 defa uzun yolda, genellikle şehir içinde kullandık. ilk günkü gibi sapa sağlam duruyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

ebebek
ebebek
33 Takipçi
ebebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız bilgi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir.