canarkat
6 Takipçi
Yeni Note 8

#samsung yeni note 8 aldim bugun ve cok mutluyum uzun zamandir istedigim bir telefondu ve uzun zamandir da samsung kullaniyorum ama note4 telefonum cok eskimisti. Yeni note 8 harika bir telefon ve daha yeni basliyorum kesfetmeye tabi.


11 Yorum

yenerhakan
0 Takipçi

Bu kadar yuksek paralarin bir akilli telefona verilmesi bana gore yanlis. Dort bin liralik telefon ne demek arkadas. Bin liraya da gayet iyi cihazlar var.

deryaaksy
9 Takipçi

#samsung note8 mi ben Şuan şok ben enson note 4 görmüştüm ne kadar hızlı bir lansman ile telefon çıkarıyor Samsung hızına yetişmek mümkün değil cidden sene de iki kere çıkarıyor Aynı seriyi anladığım kadarı ile

erdensener
4 Takipçi

#Samsung yapmis yine yapacagini ve bende bir samsung kullanicisi olarak note 8 telefonuna hayran hayran bakiyorum.

tüm beklentilerimi, ihtiyaçlarımı, hayal dünyamı tek başına dolduran, tamamlayan telefon. daha önce note 4 kullanıyordum. onu satıp bunu aldım. rahat bi 3 sene başka telefon aratmaz düşüncesindeyim.

koraydolak
2 Takipçi

Ben #Samsung S8+ kullaniyorum ve telefonumdan cok memnunum cunku note 8 bana gore cok buyuk ve iri kaliyor.

Bende uzun zamandır samsung kullanıyorum, geçen hafta sonunda s8 aldım gayet memnunum telefon çok şık ve çok hızlı..

yigitg
0 Takipçi

Bence çok kaba duruyor telefon hem çok büyük hemde iri bir telefon bence s8 daha ideal ben s8 den memnunum gayet iyi bir telefon.

arzuc
0 Takipçi

Bence çok fazla gösterili bir cihaz bunun yerine s8 kullanılabilir arada pek fark yok bence, birde aralarında fiyat konusunda çok fark var.

kadirulu
0 Takipçi

Note 8 samsungun en hızlı ve en geniş ekranlı telefonu olabilir bence. çünkü telefon gerçekten çok büyük ve çok hızlı özellikleri bu tarz bir telefona göre kat kat iyi tavsiye ediyorum pişman olmayacağınızdan eminim.

fuatk
0 Takipçi

uzun bir süredir yeni telefonunu bekliyordum samsungun note 8 de çıkınca biraz üzerine para koyup aldım, telefon gerçekten hızlı ve sağlam tablet gibi bir ekranı var her işi görüyor tavsiye ediyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
107 Takipçi

Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.