buurak
3 Takipçi
yeni fiat egea hb test sürüşü izlenimlerim

reklamlarda birkaç haftadır yayınlanan fiat egea hatchback'in test sürüşüne gittim. sedan modelini geçen yıl şirkette kullanmıştım. yüksek hızlarda savurma yaptığından arabanın hatchback modelinin daha iyi yol tutuşunun olacağını düşünüyordum. test sürüşünde yüksek hızlara çıkamadık ama 80-100 km arasında yolu hissettirmeyecek kadar başarılı bir yol tutuşu vardı. ayrıca aracın motor performansını da beğendim. kalkışlarda ses oldukça az. yakıt tüketimi ise bildiğiniz fiat. kilometrede 25 kuruşu bulmuyor.


  • Fiat Fiat için
  • 2017-12-05T10:34:07

5 Yorum

egea sedan, lineadan ve fluence'den daha kaliteli arabaydı. kasasını beğenmiyordum sadece. böyle daha yakışıklı bi araba olmuş.

yektaizin
3 Takipçi

Yeni #Fiat Egea modelleri benimde cok hosuma gidiyor artik be fiyatina gore de cok konforlu arabalar fiatlar.

kemalemre
0 Takipçi

Arkadaşım aldı #egea#hatchback. gayet memnun kaldı. Bende bir kere denemek istedim yol tutuşunu falan. Beğendiğimden dolayı aklıma yattı araba . #egea bende zaten seviyorum model olarak. Hem spor hemde beklenilenin dışında farklı bir tarz olmuş.

hknf
8 Takipçi

ben sürmedim ama inceleme şansım oldu showroomda. çok beğendim içini-şeklini. kredi şartları uyarsa alacağım.

dogank
0 Takipçi

Egea bence tüm modellerinden daha iyi çıkış yaptı çok başarılı bir araba tarz ve konfor konusunda çok iyiama araba çok fazla yakıyor bence.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Fiat
Fiat
43 Takipçi

Fiat S.p.A. (Fiat Grubu olarak da bilinir) otomobil üreticisi, finansal ve endüstriyel grup. 1899 yılında Giovanni Agnelli Tarafından Torino`da kurulmuştur. İsmini Fabbrica Italiana Automobili Torino" kelimelerinin baş harflerinden almıştır. Bünyesinde Lancia, Alfa Romeo, Maserati, Ferrari, Chrysler, Dodge, Jeep, Yamaha Motor Company, Iveco gibi markaları barındırmaktadır. Yani bu markaların bir anlamda sahibidir. Dünyanın en büyük otomobil ve endüstriyel grupları arasında yer alır.