busraai
3 Takipçi
samsung galaxy j7 prime

bu telefonu önce eşim aldı sonra ben. bundan önce iphone 5 kullanıyorduk ikimiz de. şu zamana kadar kullandığım en hızlı, en stabil telefon diyebilirim. ön kamerası daha iyi olabilirdi. bunun dışında gayet memnunuz.


12 Yorum

burakkee
0 Takipçi

Bende bir kaç ay önce aldım gerçekten kaliteli bir telefon. ben bundan önce vestel venüs kullanıyordum ve gerçekten yavaş bir telefondu vestel. j7 prime hem hızlı hemde kamerası çok iyi tavsiye ediyorum.

feirt
0 Takipçi

7-8 aydır kullanıyorum ben de. zamanla donmalar başladı ancak format atınca düzeliyor.

umutti
2 Takipçi

Ben bu ürünün siyahını kullanıyorum siyah gerçekten çok yakışıyor telefona. ben telefonun özelliklerinden memnunum fakat hafızası biraz düşük o yükseltilse güzel olur.

ozank
3 Takipçi

Telefon fiyatına göre güzel hızlı şarjı çok iyi seri bir telefon.sadece hafızası çabuk doldu. sd kartla halletti onuda. kamerası da güzel. tavsiye ediyorum.

İlk çıktığı zamandan beri kullanıyorum j7 prime gerçekten güzel ve hızlı bir telefon. telefonun tek sıkıntısı hafızası çok çabuk doluyor yükseltilse güzel olabilir.

uugur
2 Takipçi

Bu fiyat skalasında alınabilecek en iyi ürün olduğunu düşünüyorum. daha fazla paralar vermenize gerek yok. Fiyat/Performans telefonu. gayet hızlı, stabil, ısınma yok, büyük parlak ekran, metal kasa

erhand
0 Takipçi

Şuanda kullanıyorum telefonu ve memnunum. telefon hızlı ve pil ömrü çok uzun şarjı bazen 1 gün gidiyor telefonun tek kötü yanı hafızası hafızayı yükseltseler güzel olur.

Kaliteli ve uygun fiyatlı bir telefon özellikleri iyi ve hızlı. telefon tasarım ve özellik olarak her ne kadar başarılı olsa da hafıza konusunda diğer markalara göre geride kalıyor bunu düzeltirlerse 10 numara olur.

kerimo
0 Takipçi

Genel ultra ince tasarımı sağlamak için sıfır kamera çıkıntısıyla zımparalanmış göz alıcı metal dış kaplamasıyla iftihar eder. Genişletilmiş ekran en uygun görüntüleme ve konforlu tek elle kullanım için akıcı kavisli kenarlara sahip

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
107 Takipçi

Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.