burcuzun
1 Takipçi
en dayanıklı beyaz eşya markası

bizde nasıl yabancı markalara dayanıklılığı nedeniyle ilgi varsa, beko da avrupa'da aynı ilgiyi görüyor. ben yerli olması nedeniyle değil, tam da bu nedenle evlenirken beko beyaz eşyaları tercih ettim (ötv indirimiyle almıştım, şimdiki fiyatlardan daha uygundu). eski evimizdeki 20 senelik beko buzdolabını hala babam ofiste kullanıyor. ikinci elciler eski beko buzdolaplarıyla dolu. bu bile dayanıklılığını göstermeye yeter.


  • Beko Beko için
  • 2018-02-28T06:02:49

7 Yorum

sevdaakar
0 Takipçi

bizim evde de hemen hemen tüm beyaz eşyalar bekodur ve yılalrdır hiç problem yaşamadık bence yerli malına karşı bu kadar peşin hükümlü olmamamız lazım.

burayask
0 Takipçi

bizde çalıştığım şirkette beko mini dolabı kullanıyoruz 3 yıldır bir gün bozulduğunu sorun çıkardığını görmedim bence de yerli ürünlere destek vermemiz gerekiyor çünkü gayet başarılı ürünler. Özellikle beko gerçekten bir dünya markası.

handebaskan
0 Takipçi

Evde ki beyaz esya setini iyi ki #Bekodan almisim. Tas gibi dedikleri bu olsa gerek. Arti alirken ek 3 yil daha garanti eklettim.

gamzea
0 Takipçi

Bende buray bey gibi şirkette beko mini buzdolabı kullanıyorum gerçekten çok kullanışlı çok fazla alan kaplamıyor gayet iyi soğutuyor tavsiye ediyorum.

cumcum
145 Takipçi

İsminin kalitesi harika ve güven veren sağlm marka #Beko özellikle çamaşır makinesi çok iyi bir isim benim için

cumcum
145 Takipçi

Bu tavsiye için teşekkür ederim kardeşimin öğrenci evi için mini buzdolabı alacaktık #Beko markasının bu olumlu yanını değerlendireceğim

İlgili markaya ait diğer içerikler

Beko
Beko
76 Takipçi

Beko, Koç Holding bünyesinde etkinlik gösteren beyaz eşya ve elektronik markasıdır.Yurt dışına kendi markasıyla satış yapan ilk marka olma özelliğini taşıyan Beko, "Dünya Markası" olma hedefiyle yola çıktı. İlk başarısını Türkiye pazarında kazanan Beko, bu başarıyı yurt dışına da taşıyarak, bugün dünyanın 100'den fazla ülkesinde milyonlarca insanı markası ile tanıştırdı.