buraydu
4 Takipçi
Hizli ,etkili,kullanisli Samsung tab3
Eğer etkili bir cihaziniz yoksa üniversite de bilgilere tekrar kullanmak da zorluk yasayabilirsiniz benim de önem verdiğim konulardan biri teknoloji ve doğru kullanmak da bir o kadar önemli bence #Samsung tab3 benim hem not alma yöntemim Hem çalışma Hem de iş kitabim okul kitabım bana lazım olan herşey Samsung tab3 de var her işime yarıyor

12 Yorum

berklardin
3 Takipçi
Bende tam bir androidci oldugum icin telefonumda #Samsung ama hic bugune kadar tablet alma fikrim olmadi cunku samsung note5 kullaniyorum.
incipam
0 Takipçi
Çok fazla tablet kullanmayı düşünmedim ama artık kullanacağım sanırım okul için kullanmak ayrıca çok avantajlı oluyor herkes aynı sebeple kullanıyor #samsung alırdım bende alacak olsam
cansuduhs
0 Takipçi
Ilkokulda okuyan kuzenimin doğum gününde biz teyzeleri birleşerek ona almıştık #samsung tab3 tableti açıp kurarken ya ben mi kullansam acaba diye aklımdan geçirmedim değil vallah
film izlemek için ideal bir tablet. stabil çalışıyor. tek sorunu şarjı. sürekli kullanımda şarjın bitmesi 1 günü bulmuyor.
handeis
2 Takipçi
düşürüp ekranını kırmamaya özen gösterin arkadaşlar. ekranı yaptırmak bir tablet fiyatı.
eness
0 Takipçi
Uzun yıllardır android kullanıcısı olduğum için ios işletim sistemine pek alışkın değilim, samsung tabletten önce İPad kullandım alışamadığım için satıp samsung tablet aldım hem hesaplı hemde kullanışlı bir tablet herkese tablet olarak tavsiyem samsung.
figenyabafun
6 Takipçi
#Samsung sgear akilli kol saati aldım baya uygun fiyata aldım indirim var şuan ve butun cihazlar ile eslesip kullanilabilirsiniz arkadaşlar.
#Samsung kullanıyorum ama bir türlü sevemedim. Kalitesine sözüm yok ama ben alışamadım 2 hafta sonra erkek kardeşime hediye ettim.
#Samsung kullanıyorum ama bir türlü sevemedim. Kalitesine sözüm yok ama ben alışamadım 2 hafta sonra erkek kardeşime hediye ettim.
simget
0 Takipçi
Ben 2 yıla yakın tab 10.1 kullandım gerçekten bilgisayar gibi bir tablet ti çok hızlı ve büyük ekranlı idi, tabletin fiyatı ilk aldığım zamanlar biraz yüksekti ama değdi şuan bulabilirseniz mutlaka tab 10.1 alın derim.
efec
0 Takipçi
Bence tab 10.1 tab 3 e göre daha iyi hem daha hesaplı hemde daha kaliteli, alacaksanız tab 10.1 alın hem daha kaliteli hemde daha hesaplı.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
108 Takipçi
Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.