fatto
10 Takipçi
bir çiçekten nereye
#ÇiçekSepeti piyasaya ilk girdiği zaman isminin hakkını veren bir yer idi sadece çiçek gönderimi vardı sonra yenebilen çiçekler oyuncaklar derken takı kolye obje artık hediye adına her şey var ve benim de en güvendiğim isim tek kelime ile müşterisini düşünen muazzam bir isim


3 Yorum

aleynaerer
0 Takipçi
bugün çiçek sepetinden arkadasıma doğum hediyesi baktım ama tüm sevdiklerime bir şey sipariş ettim.Kendilerini çiçekle sınırlamamaları çok güzel sanırım bu uzun zamandır böyle hizmeti ama farkında değilmişim,reklamlardan öğrendim.
  • fatto fato için
  • 2018-03-31T11:22:43
bekirakal
2 Takipçi
#ciceksepeti.com artik cicek disinda hediyelik esya gonderimine de baslamis. Dun gonderdim cok guzel olmus.
  • fatto fato için
  • 2018-04-01T11:25:25
sevimmerdan
0 Takipçi
Çiçek sepetinden hediye gelene dek bu kadar kapsamlı olduğundan haberim yoktu bende herkes gibi sadece çiçek sanıyordum..Hediyemin tadını çıkarmadan acaba daha neler satıyorlar diye düşünmeden edemedim.İnternet sitesi gerçekten iyi olmuş burada hediye adına her şey var.
  • fatto fato için
  • 2018-04-01T22:56:08

İlgili markaya ait diğer içerikler

Çiçek Sepeti
Çiçek Sepeti
71 Takipçi
CicekSepeti.com Türkiye'de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2006 senesinde kuruldu. ÇiçekSepeti.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı 350'den fazla çiçekçi iş ortağı ile Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi haline geldi.