bilall
4 Takipçi
BİM'den aldığım Meizu A20 bluetooth hoparlör
Bim'in geçtiğimiz hafta satışa sunduğu Meizu A20 model bluetooth hoparlörü 75 liraya aldım. Şu an aynı ürün internette başka sitelerde 90-100 lira aralığında satılıyor. bu fiyatıyla kaliteli ses ve uzun pil ömrünü bir arada sunan nadir cihazlardan biri. ben beğendim. eğer kalmışsa alın derim.

5 Yorum

alperd
5 Takipçi
75 lira meizu bluetooth hoparlör için çok iyi bir fiyatmış ama kaçırmışız. bi daha denk gelirse mutlaka alırım.
nuripo
7 Takipçi
bim'in geçen haftaki indirim bülteninde gördüm. son gününe denk geldim. birkaç şubesini dolaştım ama kalmamıştı ne yazık ki.
ertugrulyuce
273 Takipçi
#BimAş mükemmel ürünleri ve ekonomik fiyatları ile bir çok ürünü satışa sundu bu da hatika ben bulamadım ama olsun
denizkartal
0 Takipçi
Bu hafta da Bim magazasina geliyormus hoparlorler ve bende almayi planliyorum. Ses kalitesi cok iyiymis gercektende.
nazimkayra
0 Takipçi
#bim bazı ürünlerde ucuz gibi görünse de arkadaşlar Dün haberlerde gördüm bu zincir marketlerde en çok fiyat farkı koyup ceza yiyen isimlerden biri olmuş o yüzden alışveriş yaparken. Bim ucuz diye düşünmeyin ayrıca büyüme oranı Tüm marketlerden fazla

İlgili markaya ait diğer içerikler

Bim AŞ
Bim AŞ
140 Takipçi
Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 600 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.