ozgreen
3 Takipçi
Bim'de 350 ürüne zam
Bim'de 350 ürüne zam yapıldığı haberi geçen günlerde medyada yer aldı fakat bir çok insan hala bu durumdan habersiz. Bunlardan biri de bendim, ta ki dün bim'e gidene kadar. Her zaman aldığım bisküvinin hem fiyatı yükselmiş hem gramajı düşmüş. bunun dışında yumurtadan süte kadar her ürün el yakıyor. Bu son zamlarla birlikte belli başlı 3-5 ürün dışında semt marketleri ya da büyük süpermarketlerden hiçbir farkı kalmadı bim'in. en azından hizmet ve çeşit görmek adına alışveriş tercihlerimi değiştirmeyi bile düşünüyorum. Konuyla ilgili bim'den de açıklama yapılmış. Şirketin CFO'su ithal hammadesi olan ürünlerdeki fiyat artışını mecburen yansıtmak zorunda kaldıklarını, aksi halde tedarikçilerin üretim yapamayacak hale geleceğini söylemiş... Diğer taraftan zamlar nedeniyle bim'e ceza geldiği de iddialar arasında.


11 Yorum

esmayuce
129 Takipçi
Valla kim haksızlık yapıyorsa gelsin ceza olamaz böyle bir şey deli gibi arttı fiyatlar acı bir tablo
kubrabakar
0 Takipçi
Bütçemize en uygun markette bile her şey pahalı. nasıl yaşayacağız bilmiyorum.
sinemcelik
0 Takipçi
Bir öğrenci olarak nasıl geçineceğim bilmiyorum. ekonomi berbat durumda .Allah sonumuzu hayretsin.
muratguner
3 Takipçi
Allah bu fırsatçıların cezasını versin vatan haini bunlar var ya bunlara öyle büyük cezalar vereceksiniz ki bir daha böyle birşey yapmaya cesaret edemeyecekler.
serenlihayat
0 Takipçi
Hiç tercih etmediğim bir market zinciriydi zaten artık kapısının önünden bile geçmem.
aysell63
317 Takipçi
Tek #BimAş mi hepsi a dan z ye her şeye zam zam zam öyle böyle değil Aptamil in sıvı maması 6 tl den 8.50 a çıkmış sadece mama değil et süt çikolata su ve bu çıkarcı pialikler ceza almalı
edibekeser
3 Takipçi
Herseye zam ve Bim tarzi marketler de artik yavas yavas ucuz olmaktan cikti ve cok sorunlu bir durum bu.
ertugrulyuce
273 Takipçi
Bu zamlar çok can sıkıcı bir hal aldı artık adı ne olursa olsun su bile zamlandı su yaaa her şeye zam bıktık ysandık ama sesimiz çıkmıyor
350 ürüne zam ne demek? umarım bu konu hakkında ilgilenmiştirler. Gerçekten acınacak bir durum onlar parasını kazanırken biz burada bunları nasıl alacağımızı düşünüyoruz.
sidartaysan
2 Takipçi
Zaten urunleri kalitesiz cogu ve uzerine bir de Zam yapiyorlar. Bence insanlar bazi yerlerden alisverisi kesmeli tavrini koymali.
senayakay
0 Takipçi
Hepsi birbirinden fırsatçı bunların aslında bir boykot edip bir ay bişey almayacaksın sonra görecekler günleri bakalım o zaman kurtarmaz dedikleri fiyatların bile altına düşecekler ama işte toplum olarak örgütleşip boykot etmediğimiz sürece başımıza bu tarz olaylar daha çok gelir.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Bim AŞ
Bim AŞ
140 Takipçi
Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 600 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.