aysell63
426 Takipçi
bim aktüel
en sık takip ettiğim ve her defasında bunları almam gereken dediğim aktüellerden biri de #BimAŞ nin aktüelleri #A101 gibi ev için gerekli her şeyi bir çatı altında toplayan ve gerçekten ekonomik ve kaliteli ürünler #BimAŞ de


8 Yorum

curcu
8 Takipçi
Bizim sokakta adım başı bim var desem yeridir o yüzden ne arasam buluyorum ve bu durumdan çok memnunum.
gizemtoprak
3 Takipçi
Aradığım herşeyi bulduğum ayrıca çok para ödemediğim bir market bence herkesin uğraması gereken bir yer diye düşünüyorum bim iyi ki var.
Valla son zamanlarda bimlerde pahalı olamaya başladı bir poşet ürün 50-60 tl tutuyor önceden 35-40 tl olurdu. Onlarda piyasaya ayak uydurdu artık.
ceydaarikan
0 Takipçi
çokta tercih ettiğim bir market değil genelde aradığım markaları bulamıyorum.
senemaktas
0 Takipçi
heryerde görmekten bıktığım bir market ben pek sevemedim bakkal gibi düzenleri var hoşuma gitmiyor bu yüzden.
burayask
0 Takipçi
eskisi kadar uygun gelmiyor artık bana biminde yükseldi fiyatları nedense.
zelihab
0 Takipçi
Market olarak gerçekten çok iyi ve hesaplı, her türlü ürünü satıyorlar hem daha ucuz oluyor hemde daha kaliteli ben çoğu eksiğimi bimden alıyorum gerçekten başarılı bir market şok veya a-101 gibi değil.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Bim AŞ
Bim AŞ
160 Takipçi
Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 600 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.