beyzakurt
3 Takipçi
A101 Kampanya tarihleri ne zaman
#A101 yakınlarımda maalesef bir mağazası yok ama internet üzerinden yayınlarını,kampanyaların takip ediyorum.Çözüm olarak ise anneme yakın noktadan alışverişimi gerçekleştiriyorum.Gıda dışı ihtiyaçlarımızı en iyi rakamlarla karşılıyorum.Gerçekten müşterisinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler getirmeleri göz dolduruyor, tercih sebebi oluyor.


  • A101 A101 için
  • 2017-06-19T13:41:11

3 Yorum

gortr
3 Takipçi
Ben de haftalık kontrol ediyorum aklıma yatan ne varsa erkenden yola revan oluyorum çünkü #a101 de cidden çok uygun şeyler var ben bu açıdan sırf erken gidiyorum çünkü çabucak bitiyor iyi ürünler avantajlı oluyor bayanlar kapıda bekliyor her perşembe bu hafta da gidecem bakalım
dorti
0 Takipçi
#a101 de her hafta sezonuna uygun yani o mevsime gidecek insanlara hitap eden ürünleri mutlaka bulunduruyor o yüzden de benim için vazgeçilmez yerlerden biri a101 kaliteli oldukça ürün de var kötü mal da gelmiyor bu hafta camasirlik alırım sanırım bende
fatihmadan
0 Takipçi
Balkonuma tam da aradigim masayi simdi #A101 de gordum ve hemen aldim. Fiyati cok uygun baska yerden almaya kalkarsam cok cok fark var fiyat anlaminda. Balkonum kucuk ama bu masa tam oraya gore.

İlgili markaya ait diğer içerikler

A101
A101
122 Takipçi
Temel ihtiyaç malzemeleri satışı yapan firmanın sitesinde kurumsal ve finansal bilgiler, mağazalar, kampanyalar bağlantıları yer alıyor. Sloganı " Harca Harca Bitmez ".