dogankalar
7 Takipçi
Benzine Tekrar Zam
Benzin ve motorinde bir suredir yapilan indirim ve zamlarin ardi arkasi kesilmiyor ve son indirimden sonra simdi de Benzine tekrar 6 kurusluk zam yapildi ve gece yarisindan itibaren benzin zammi devreye giriyor. Motorin fiyati yakin zamanda benzini gecmisti ve benzin liderligi tekrar geri almis olucak bu son zam ile. Artik depolar daha pahaliya dolmaya basliyor yeniden. Bir zam da Lpg fiyatlarina geldi ayni anda. Lpg otogaz da zamlanmis oldu.


8 Yorum

ayferturna
1 Takipçi
#zam her anlamda herkesi etkiliyor yapılan indirimler kalıcı olmadığı sürece bence çok. Mantıklı değil. Benzin ve motorin bizim.ülkemizde çok pahalı malesef
dünyada petrol fiyatları bu kadar düşük bi seviyedeyken hala fiyatların yükseliyor olmasının izahı nedir bilmiyorum.
melly
4 Takipçi
evin arabasını sırf benzin fiyatlarından ve trafik cezalarından dolayı geçen ay sattık. allah arabası olana da olmayana da kolaylık versin.
selimsahhin
4 Takipçi
Anlasilmaz guvensiz sacma bir sistem. İki gun indirim bir gun Zam. Surekli bu durumda ve cok kotu bisey bu suruuciler icin.
aysell63
252 Takipçi
Seviyoruz zammı yaa alıştık olmaz ise olmazımız artık
iremboydar
3 Takipçi
Tüm sürücülerin psikolojisini bozulmuş bu sistem böyle devam eder diye düşünüyorum...bir artar bir iner ama eskisi gibi fiyatları artık zor görürüz diye düşünüyorum...
serkantaran
2 Takipçi
Benzin de doviz de dolar da zor duser artik. Ne zaman gorulmus ki dustugu. Artik bu hayat pahaliligi giderek articak.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
796 Takipçi
Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.