cumcum
181 Takipçi
Belediye tanzimi
Ne yazık ki önüne geçilemeyen bir zam faiş fiyat uygulaması aracı zammı sebebi ile sebze ve meyvenin yanına yaklaşamaz olduk belediyeler ise başta İstanbul ve Ankara olmak üzere model şehir ve daha semtleri belli olmama durumunda olsa dahi belediyeler direk üreticiden sebze ve meyve alarak halk ekmek misali küçük dükkanlarda direk satış yapacak eğer ki bu uygulama adil şekilde yapılır ise buralardan alış veriş yapmak isteyen çok kişi olur başta ben fiyatlar en azından aracı bilmem ne zammı olmadan makul olur diye düşünüyorum bir de semtlerde önemli gidip sosyete alanına yapılmaz umarım ve halk ekmek alanları gibi geniş alana yayılır zamanla diyorum ve eminimki bu satış şekli market ve pazarın fiyatını düşürürü


9 Yorum

esmayuce
91 Takipçi
Ne izdiham olur bir de semtlerin halen belli olmamask genelde üsküdar kadıköy taksim gibi yerlerde olur dedirtti bana
halka ucuz bir şeyler vermek yerine para kazanabilecekleri alan, iş imkanı sağlamak gerek. fiyatların düzelmeyeceği belli zaten.
esint
2 Takipçi
ülkedeki çarpıklıkları düzeltmek onarmak yerine inşaata girişmeselerdi bugün bunları konuşmak yerine hafta sonu paris'te mi yemek yiyelim madrid'de mi onu konuşuyor olurduk.
rahimakgun
4 Takipçi
Yerinde bir karar ve gec kalinmis bir uygulama. Bu fiyatlari assagi cekecektir ama sehirler de yaygin ve ulasilabilir olmali.
ersanakyol
0 Takipçi
Belediyeler ureticiden direk alimlar yapmaya baslamislar bile. Masrafsiz sadece nakliye masrafi eklenirse cok uyguna gelir.
ertugrulyuce
240 Takipçi
Ne yazık ki plan değişmiş kamyon ve çadırlarda yapılacakmış satış yani zor
tunjai
1 Takipçi
yıllardır yaptıkları icraatlarla tarımı öldürmemiş gibi davranıyorlar böyle enteresan çözümler bularak.
cyildiz
2 Takipçi
üretimi artırmak yerine böyle çözümler bulmaya devam etsinler, sonra fiyatlar düşsün diye beklesinler. ne kadar faydasız bir şey olduğu görülecek yakında.
reyhanck
2 Takipçi
hasta kanser, ölüm döşeğinde ama aspirinle tedavi etmeye çalışıyor devlet. aynen böyle. devam etsinler.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
796 Takipçi
Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.