bedfk
1 Takipçi
Carrefoursa da cilgin yemekler
Bildiğiniz gibi #carrefoursa bir Süper marketler zinciri ama en büyükleri her şehirde birkaç tane var.ve içerisinde küçük bir yemek bölümü de var.ufak bir restorant gibi düşünebilirsiniz .bende arada iş paydoslarinda gidip ne var ne yok diye bakıyorum ekmek arası köfte ekmek arası balık gibi hızlı yemeklerin yanında ev yemekleri de var bu hafta sonu da bir uğrayayım dedik inanmazsiniz ekmek arası balık ekmek 2TL ye düşmüştü bizde birkaç tane aldık Akşam yemeğinden bu sayede kurtulduk ...


2 Yorum

caglaerbab
2 Takipçi
O kadar carrefoursa magazalarindan alisveris yaparim ama hic bakmadim yemek kafe bolumune ama bundan sonra mutlaka bakicam.

İlgili markaya ait diğer içerikler

CarrefourSA
CarrefourSA
40 Takipçi
İlk mağazasını 15 Haziran 1963'te Fransa'da açan Carrefour, bugün 33 ülkede, yaklaşık 16 bin mağazası ve toplamda 470 binden fazla çalışanı ile Avrupa'nın 1 numaralı perakende zinciridir. Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye'de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy, İstanbul’da açtıktan sonra 1996 yılında Sabancı Holding ile iş ortaklığı yaparak CarrefourSA ismini aldı.