bburakk
5 Takipçi
A101'de artık teknoloji reyonu da var

a101'de teknoloji ürünlerine artık stand yerine camlı büyük reyon ayırmaya başlamışlar. bu bence bütçesi dar ama kaliteli ürün arayan benim gibi tüketiciler için iyi bir haber. olur da acil şarj aleti, kulaklık vb. ihtiyaçlarınız olursa ilk adresiniz a101 olsun arkadaşlar. zira aynı şeyleri cep telefoncularda ve teknoloji marketlerde 2 katı fiyata satıyorlar ;)


  • A101 A101 için
  • 2018-07-04T01:29:02

6 Yorum

tulayozman
0 Takipçi

Kesinlikle katılıyorum size şarj aleti çok sağlam oluyor. uzun süre dayanıyor ve uygun fiyata. telefoncuya gitsek daha pahalıya satıyorlar.

betulalkaya
0 Takipçi

Bir öğrenci olarak A-101 in bazı şeylerini sevmiyorum. Mesela tavuk reyonu buralara daha dikkat etmeliler. tavuğun naylonu yırtılmış .dikkat etmesem alıcam. Bir arkadaşıma da öyle bir şey olmuştu. kız almış tavuğu bozulmuş tavuk. çöpe atmış. Allah tan yememişler zehirlenebilirlerdi. Daha dikkatli olmalı çalışanlar.

beratbursa
0 Takipçi

Acil durumlarda çok işe yarıyor. Şarj aleti ve kulaklık almıştım. Uzun süre kullandım. Başka yerden almaya gerek yok A-101 çok iyi bu konuda.

aysell63
238 Takipçi

kendini aşan marketlerden biridir #A101 ve gerçekten teknolojik ürünleri bulmak mümkün hem de çok uyguna

yuxel
2 Takipçi

birçok şubesinde ben de dikkat ettim ama hala her a101'de reyon şeklinde değil. bu tarz şeyleri marketlerden bulabilmek iyi oldu.

İlgili markaya ait diğer içerikler

A101
A101
119 Takipçi

Temel ihtiyaç malzemeleri satışı yapan firmanın sitesinde kurumsal ve finansal bilgiler, mağazalar, kampanyalar bağlantıları yer alıyor. Sloganı " Harca Harca Bitmez ".